Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Лука Швайко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Компанія "Фора", "Яготинське для дітей" та читачі Уфонду, зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Лука народився на 39 тижні, вагітність протікала добре. На плановому обстежені в 2 місяці, педіатр почув шуми в серці Луки. Ми здали аналізи, зробили ЕКГ - все було добре. Раптово, у півтора роки, синок почав часто хворіти гострими бронхітами та іншими простудними захворюваннями, що тривали тижнями. Під час хвороб у дитини збільшились шуми в серці. Ми звернулися в обласну дитячу поліклініку, де після УЗД нам поставили діагноз вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки, який вже досяг великих розмірів, понад 12 мм. Закрити отвір у серці, можна лише тільки оперативним шляхом. В Києві, в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова лікарі-кардіологи підтвердили діагноз і рекомендували хірургічне лікування ендоваскулярним методом. Цей спосіб лікування є найбільш безпечним, малотравматичним и щадливим для дитини. Для проведення операції необхідний дороговартісний імплантат - окклюдер. Зараз ще й почалися проблеми з диханням вночі. Тому ми змушені звернутися до всіх небайдужих із проханням допомогти зібрати кошти для лікування нашого сина Луки. Олександр Швайко, Полтавская область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Луки вроджений порок серця - дефект міжпередсердної перегородки. З огляду на топіку вади і загальний стан хлопчика, йому необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту за допомогою спеціальної заплатки - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Хлопчик буде здоровий».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Швайко Луці, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 568 осіб
Допомогли: 568 осіб
Зібрано: 105 609 грн

10.11.2019
Лука Швайко успішно прооперован в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Дефект міжпередсердної перетинки закритий за допомогою окклюдеру. Операція щадна і малотравматична. Порок серця повністю усунутий. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Післяопераційний період пройшов без ускладнень, хлопчик почувається добре.
Рідні Луки, дякують компаніям
"Фора", "Яготинське для дітей" та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.