Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Ліза Заторська


ЗІБРАНО 16 700 грн. Партнери та читачі Уфонду, зібрали 16 700 гривень. КУРС ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 5 540 гривень.


Лізі нещодавно виповнилося сім років. Донечка, більш за все мріє співати і розповісти свій перший віршик... Але, через ураження центральної нервової системи, затримку психо-мовного розвитку та атонічно-астатичний синдром (зниження м‘язового тонусу), вона не в змозі ще це зробити. Хоча Ліза дуже старається, і вже є перші склади. На сьогоднішній день, донька відвідує на постійній основі реабілітаційний центр в Херсонській області. Займається з логопедом, дефектологом, курсами ЛФК та масажу. Дитина ретельно вчиться і з задоволенням відвідує всі заняття. Самостійно рахує й вчить літери. Але цього мало, щоб отримати необхідний для Лізоньки результат.
Лікування та відновлення - процес тривалий та дороговартісний. Забирає багато сил і фінансів. Нещодавно нам запропонували дуже хороший центр Козявкіна в Трускавці, де зібралися професіонали і люди які знають і вміють робити свою справу. Вони запевняють, що зможуть допомогти Лізі, тільки треба систематично займатися.
Батько Лізи священик православної церкви. Ми віримо і сподіваємося на милість Божу, і на допомогу небайдужих людей, що все у Лізи вийде.
Діти - наше багатство. Одного разу, лікар сказав мені: «Мамо, приділіть цій дитині більше часу і сил, а вона як виросте, скаже вам – "Мама, дякую тобі!"». Дуже хочу почути ці слова. Допоможіть нам будь-ласка! Наталя Заторська, Херсонська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Єлизавета потребує госпіталізації для обстеження і проведення курсу відновного лікування та реабілітації. Мета госпіталізації - зниження тонусу м‘язів, збільшення рухової активності, поліпшення координації рухів, поліпшення фізичного та психоемоційного стану дівчинки».

Вартість одного курсу лікування і додаткових послуг 16 700 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Лізі Заторській, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 63 людини
Допомогли: 63 людини
Зібрано: 16 700 грн

27.05.2021
Ліза Заторська, пройшла курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна.
Черговий курс реабілітації, вартістю понад 16 тисяч гривень, який допомогли оплатити читачі та партнери фонду, приніс такі довгоочікувані поліпшення для Лізи: зменшився тонус в ногах, дівчинка навчилась стрибати на двох ніжках та гарно крутити педалі на мотомеді. Завдяки всім цім досягненням, рідні Лізи сподіваються, що здійсниться одна із заповітних мрій – Ліза зможе їздити на велосипеді.
«Щиро дякуємо Вам за віру в наших діток, за суттєву допомогу на шляху до їх досягнень та здійснень. Божого Вам благословіння й всього найкращого!» ­– слова подяки від Наталії, мами Лізи.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею дівчики.