Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Ліза Микитюк

Дорогі друзі!
Збір коштів на покупку оклюдеру необхідного для проведення операції на серці Лізи Микитюк закрито. Імплантат дитині надала Рівненська райдержадміністрація. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти, в рамках програми "Уфонд.Серце" будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічного Уфонду.

Ліза народилася здоровою дитиною. Донечка росла та розвивалася добре, але неочікувано у пів року виявили вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки. Наш дитячий кардіолог сказала, що це невеликий дефект і з таким можна жити все життя. Але ми не вірили ходили по різних лікарях і кожен виписував різні ліки для підтримки серця. Всі казали, що до п`яти років цей дефект може закритись сам по собі. Але, нажаль, дива не сталось.
Дитина росте, збільшується й навантаження на серце. Ліза пішла у перший клас. Вчиться добре але, як і в кожній школі, знайдуться діти які ображають. Через ці стреси, пішло перенавантаження правого передсердя.
За порадою знайомих звернулись до Інституту серця у Києві. Де після обстеження, мені сказали, що доньці потрібно робити операцію, закривати цей дефект за допомогою оклюдеру. Цей пристрій коштує дуже дорого. Я виховую Лізу та молодшу доньку сама. Чоловік від нас пішов і ніяк не допомагає дітям. Я не маю постійної, стабільної та офіційної роботи, все що заробляю іде на одяг та харчування, щоб відкласти якусь суму в мене не має змоги. Я не звикла у когось просити допомоги, живемо за можливостями. Але зараз в мене безвихідна ситуація, дитина потребує лікування, і я змушена просити про допомогу. Людмила Микитюк, Рівне.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Лізи вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту за допомогою спеціальної заплатки - оклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Лізі Микитюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!