Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Ліза Постоловська

ЗІБРАНО 34 240 грн. Компанія "Фора", ТМ "Агуша Україна" і читачі Уфонда, зібрали 34 240 грн. Окклюдером оплачено. ПРООПЕРОВАНА.

Ліза народилася недоношеною. Шуми в серці доньки, почули ще в пологовому будинку. На четвертий день дочку відвезли на консультацію в Інститут серця. Тут встановили точний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока і відкрите овальне вікно. Лікарі вирішили почекати з операцією, пояснили, що нічого страшного в цьому немає, отвір може до року закритися сам, так буває. Ми не залишали надій, що так і станеться.
Лізонька зростає активною, але вона дуже погано набирає вагу і швидко втомлюється, через що постійно вередує і плаче. На останній консультації кардіолога нам повідомили, що за цей час закрилося тільки овальне вікно, а артеріальна протока ні, її розміри почали збільшуватися. Необхідно, як можна швидше зробити операцію, щоб розміри отвору не збільшились. Операцію пропонують зробити щадним способом, закрити отвір через судини, із застосуванням окклюдеру-спіралі. Обладнання це платне, самим нам його не оплатити. У сім‘ї двоє дітей, працює тільки чоловік, я в декретній відпустці. Просимо Вашої допомоги! Яна Постоловська, Київ.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Для запобігання важких ускладнень Єлизаветі потрібна операція - закриття протоки ендоваскулярним способом, за допомогою окклюдеру-спіралі. Після операції дівчинка швидко відновиться і зміцніє».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 34 240 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Лізі Постоловський, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 70 чоловік
Допомогли: 70 чоловік
Зібрано: 34 240 грн

03.04.2019
Лізі Постоловській успішно проведена операція в Київському інституті Серця. Відкрита артеріальна протока успішно закрита за допомогою спеціальної «латки» - окклюдеру-спіралі. Операція тривала менше години, робота серця і системи кровообігу відновлена. Здоров‘ю дівчинці нічого не загрожує. Вона відчуває себе добре. Вже на третій день після операції, Лізу виписали додому.
Батьки Лізи дякують за допомогу компаніям «Фора», ТМ «Агуша Україна» і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.