Зібрали:

2024 рік: 689 114 ₴
13 років: 57 024 957 ₴

Магдалена Пирч

Потрібно
62 230грн
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 2 450 гривень.

Магдалені зараз 2 роки. При першому плановому огляді в 3 тижні, доньці поставили діагноз – вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Лікарі прогнозували, що до року вада може закритись самостійно. На жаль цього не сталось, і з ростом дитини отвір в протоці тільки збільшується. Здоров’я доньки з кожним часом лише погіршується: в 4 місяці, Магдалена перший раз перенесла COVID, а в 1 рік знову захворіла COVID.
Щоб уникнути подальших ускладнень, лікарі радять закрити зараз артеріальну протоку ендоваскулярним методом, за допомогою імплантату – оклюдеру. Після операції лікарі прогнозують повне одужання. Наразі, дружина перебуває у декретній відпустці, моїй зарплатні не вистачить, щоб самостійно придбати необхідний імплантат, тому сподіваємось на допомогу Уфонду у придбанні оклюдеру-спіралі та проведенні операції, яка забезпечить повне одуження нашої донечки. Андрій Пирч, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття відкритой артеріальной протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник спіралі-оклюдеру виставив рахунок на 80 000 гривен
ь

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Магдалені Пирч, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal:ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Магдалені за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.