Зібрали:

2022 рік: 2 146 324 грн
За 11 років: 50 027 873 грн

Максим Данилів 

ЗІБРАНО 96 261 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 96 261 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Після народження, у Максима не було виявлено ніяких патологій. Синок ріс здоровою дитиною, рідко хворів. З дитинства займався спортом. Вперше, дефект міжсердечної перегородки було виявлено випадково, у 6 років, під час загального медогляду. Відтоді, ми дуже сподівались на те, що з часом отвір у серці зменшиться. Але, на жаль, з віком наш син став часто хворіти простудними захворюваннями, швидше втомлюватися від тренувань та фізичних навантажень. Як виявилось, у зв’язку із стрімким ростом дитини, отвір у серці тільки збільшився. Тому, необхідно якомога швидше провести операцію по встановленню спеціального оклюдеру, який зможе закрити дефект та забезпечить дитині повноцінне здоров`я. Як нам пояснив кардіолог, легені дитини є ослабленими і це особливо небезпечно під час пандемії Ковід, тому оперувати потрібно терміново. Саму операцію проведуть безкоштовно, а вартість необхідного оклюдеру є досить високою для нашої сім’ї. Звертаємося з проханням про допомогу, так як операцію потрібно провести терміново. Любов Данилів, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львов Петров Віталій: «У пацієнта Данилів Максима – дефект міжпередсердної перегородки, спостерігається дилатація правих відділів серця. Щоб уникнути ускладнень, хлопчику потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після такої операції, дитина швидко відновиться та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 96 261 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Максимові Данилів, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Максиму за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 105 чоловік
Допомогли: 105 чоловік
Зібрано: 96 261 грн

04.02.2022
Максиму Данилову успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції Максим був у палаті. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Хлопець почувається добре і вже вдома з батьками!
Батьки Максима, дякують
за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопця.