Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Максим Коблюк

ЗІБРАНО 32 100 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 32 100 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 8 596 гривень.


Максим – дуже очікувана і безмежно любима дитина. Нажаль, одразу з пологового будинку нас направили на ультразвукове обстеження. Виявилось, що в Максима вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, мінімальне об’ємне перевантаження лівих відділів серця. Наш лікар сказала, що до 1 року отвір може закритись самостійно. З часом, нажаль, цього не трапилось. Зараз Максимові вже півтора роки, і як показало останнє обстеження, отвір почав тільки збільшуватись. За рекомендаціями дитячого кардіохірурга, синові потрібно зробити операцію по встановленню маленької спіралі, яка повністю закриє артеріальну протоку. Спіраль цю нам потрібно придбати самостійно. Я військовослужбовець, дружина, на даний час, перебуває в декретній відпустці. Просимо Вашої допомоги! Дмитро Коблюк, Львів.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «При обстеженні, Максиму встановлений діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі
виставив рахунок на 32 100 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Коблюк Максимові, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Максимові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 85 чоловік
Допомогли: 85 чоловік
Зібрано: 32 100 грн

02.12.2021
Максим Коблюк успішно прооперований в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши відкритий артеріальний проток оклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Максим відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Максима, дякують
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопчика.