Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Максим Малєєв

ЗІБРАНО 33 170 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Моя вагітність протікала без ускладнень: аналізи, огляди та УЗД, не показували ніяких відхилень у розвитку малюка. Пологи пройшли в термін і в нормі. Максим народився міцненьким, ріс і розвивався, як здорова дитина. У віці одного року ми проходили обстеження, і раптом виявилась обставина, яка стала шоком для нашої родини. У нашого хлопчика виявили порок серця. Ми консультувались з багатьма фахівцями, шукали варіанти лікування цього дефекту. Але думки всіх лікарів зводяться до одного: потрібна операція. Синку росте, стає все більш активним. А ми в постійному страху - чи не призведе більша активність до подальшого погіршення фізичного стану нашого славного малюка, чи не почне він відставати в розвитку. Щоб цього не сталося лікарі рекомендують зробити Максиму ендоваскулярну операцію з усунення вади серця. Для цього потрібен спеціальний імплантат - оклюдер-спіраль. І купити нам його потрібно самим. Живемо ми втрьох. Я в декретній відпустці, у тата Максима дохід не більше 6 тисяч гривень на місяць. Сума на спіраль-оклюдер для операції непідйомна для нас. Просимо вашої допомоги. Юлія Малєєва, Харків.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Максима вроджений порок серця – відкрита артеріальна протока. З огляду на топіку вади і загальний стан хлопчика, йому необхідно провести ендоваскулярне закриття пороку за допомогою спеціальної заплатки – оклюдеру-спіралі. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Хлопчик буде здоровий».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 33 170 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Максиму Малєєву, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 84 людини
Допомогли:
84 людини
Зібрано:
33 170 грн

09.12.2020
Максим Малєєв успішно прооперований в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши відкритий артеріальний проток оклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Максим відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Максима, дякують партнерам та читачам Уфонду, компаніям «Фора», ТМ «Яготинське для дітей» за допомогу та подарунки Максимові. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.