Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Максим Ященко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Максим народився з вродженою вадою серця - дефектом межпередсердной перегородки і постійно перебував під наглядом лікарів. До шести років, спостерігалась позитивна тенденція в зменшенні дефекту, але в подальшому почався зворотний процес. При черговому плановому огляді було виявлено різке збільшення дефекту, мабуть пов‘язане з ростом і заняттям спортом, Максим ходить на секцію боксу. На думку лікарів, допомогти синові може тільки операція. Найбезпечніший і надійний спосіб зупинити патологію, це - ендоваскулярна операція, з установкою окклюдеру. Це дорогий пристрій, самостійно нам не зібрати таку суму грошей. Я працюю прибиральницею, а батько Максима таксистом, тому змушені звернутися до всіх небайдужих людей за допомогою. Ольга Ященко, Одеса.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Максима відзначаються ознаки легеневої гіпертензії, йому потрібно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером. Після щадної операції хлопчик швидко відновиться, зміцніє і зможе повернутися до занять спортом».

Постачальник
окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Максимові Ященко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
105 609 грн

01.11.2019
Максима Ященко успішно прооперовано в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Дефект міжпередсердної перегородки закритий ендоваскулярним методом, за допомогою окклюдеру. Операція тривала близько години. Робота серця відновлена. Хлопчик відчуває себе добре і вже виписаний додому. За словами завідуючого відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігора Дітківського, Максим буде розвиватися нарівні з однолітками, проблеми з серцем більше не будуть турбувати хлопчика і його рідних.
Батьки Максима, дякують партнерам і читачам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.