Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Марко Перегінський

ЗІБРАНО 16 700 грн. Партнери та читачі Уфонду, зібрали 16 700 гривень, в рамках програми «Спільні дари». КУРСОВЕ ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО.

Марко в нашій родині одна бажана й кохана дитина. Дитині зараз 4 роки. Хворіє синок від самого народження. Роди були важкі і відразуж після народження дитину забрали в Івано-Франківську обласну дитячу лікарню, в реанімацію для новонароджених. Там Марко пробув 25 діб, з яких 22 доби на штучній вентиляції легенів. Лікарі не давали жодної надії на те, що дитина буде жити, так як стан мого малиша був дуже важкий. Лікарям вдалось неможливе. Але, коли нас виписували з лікарні, Маркові діагностували - гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, гострий період, тяжкого ступеня, синдром пригнічення ЦНС, загроза церебральної лейкомаляції разом з судомним синдромом в анемнезі.
Так, від народження ми їздимо по реабілітаційним центрам. У Марка кожного разу гарні результати, і це нам дає надію, що все буде добре. За 4 роки Марко був на реабілітації в Івано-Франківській ОДБ, в санаторії Хаджибей, а також, в Клініці відновного лікування імені Козявкіна. На цьому центрі ми зупинилися, так як після кожної реабілітації отут, у сина дуже гарні результати. Маркові потрібно хоча б два рази на рік проходити реабілітацію. Після крайнього курсу лікування, Марко почав невпевнено ходити по кімнаті. Коли ми це бачимо - це не зрівняється ні з чим. Для нас це найсправжнісіньке щастя! На жаль, на даний момент наша родина не може самостійно сплатити необхідне синові лікування, тому, ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нашому хлопчику. Аліна Перегінська, Івано-Франківська обл.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець):
«Після проведеного лікування і курсів реабілітації, у хлопчика відзначається хороша динаміка. Маркові необхідно продовжувати терапію, щоб підвищити рухову активність, більше розвинути його мову і поліпшити загальний стан хлопчика».

Вартість одного курсу лікування і додаткових послуг 16 700 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Маркові Перегінському, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 чоловік
Допомогли: 18 чоловік
Зібрано: 16 700 грн

26.02.2021
Марко Перегінський пройшов реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна. Черговий курс реабілітації, вартістю понад 16 тисяч гривень, який допомогли оплатити партнери Уфонду, приніс такі довгоочікувані поліпшення для Марка: зменшився тонус в ногах та правій руці, хлопчик краще опускається на пятку. Лікарі реабілітологи дуже в захваті від результатів Марка з останнього разу як він був на лікуванні у кліниці. Мама хлопчика, має надію, що реабілітація дасть нові результати і Марко зможе підніматись на ноги з колін без опори.
«Дякуємо кожному за змогу побувати на реабілітації!!! Бажаю всім миру, бути здоровими, щасливими, вільними та жити в добрі!» – слова подяки від Аліни, мами Марка. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею хлопчика.