Зібрали:

2022 рік: 2 146 324 грн
За 11 років: 50 027 873 грн

Маркіян Смеречанський

ЗІБРАНО 20 745 гривень. Партнери та читачі Уфонду зібрали 20 745 гривень.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 10 787 гривень.

Маркіяну зараз 9 років. А коли йому було лише 9 місяців, дитина раптово захворіла. Хлопчик втратив всі навички, ніби знову став новонародженим. Через кілька місяців з’ясувалось, що в Маркіяна рідкісна хвороба – глутарова ацидурія, мітохондріальна енцефалопатія, спастичний тетрапарез. Дітей з таким діагнозом в Україні лише троє. Для того, щоб Маркіян жив, йому щоденно потрібно вживати ліки, вартість яких на місяць складає майже тисячу доларів. А ще необхіднй черговий курс реабілітації у клініці Козявкіна. Маркіянчик пройшов вже 10 курсів, і вони дали дуже гарний результат. Ми почули такі бажані слова, як «мама»! Дитина почала сидіти, повзти і стояти біля опори, але нажаль не ходить. Нашій родині дуже важко фінансово, тому ми звертаємось до вашого Фонду за допомогою. Допоможіть нашому синові зробити перші кроки! Галина Смеречанська, Львівська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Маркіян потребує проходження чергового курсу відновного лікування та реабілітації. Дитина добре відкликається на лікування. Потрібно продовжувати знижувати м’язову напругу, збільшувати обсяг і якість рухів, поліпшити дрібну моторику і опору на ноги, координацію рухів, а також, загальний фізичний та психоемоційний стан хлопчика».

Вартість одного курсу лікування 20 745 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Маркіяну Смеречанському, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Маркіяну за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.