Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Марк Вініченко

Потрібно
96 600грн
Почалось все ще під час пологів. Дитина почала завмирати. Було прийняте рішення робити кесарево. З цих обставин, після того, як нас виписали з пологового будинку, ми вирішили зробити повне обстеження сина і з’ясувати причину його завмирання. В 6 місяців, Марку зробили УЗД серця і виявили, що є особливості розвитку серця. Так ми потрапили на прийом до кардіохірурга, який діагностував у Марка ваду серця – відкриту артеріальну протоку. З того часу, щорічно, син проходить обстеження, з метою, щоб слідкувати за патологією. А в цьому році, виявилося, що протока розширилась. Лікарі запропонували операцію, оскільки тільки вона гарантує нормальне і повноцінне життя нашого хлопчика. Я поки що в декреті, в нас ще є молодший син. Ми повністю на забезпечені нашого тата, який є військовослужбовцем і робить все можливе, для нашої родини. Але, придбання спеціального пристрою для проведення операції – оклюдеру, зараз нам не по кишені. Тому ми звертаємось до Уфонду, і сподіваємося на допомогу, яка дуже потрібна нашому сину. Марія Вініченко, Запоріжжя.
Завідуючий відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Н.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, хлопчику потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться та повернеться до активного життя».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 96 800 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Марку Вініченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal: ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Марку за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp