Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Марія Іванець

Любі друзі!
За даними з передопераційного обстеження Мар
ії, дефект міжпередсердної перегородки затягнувся самостійно. Тому операція з усунення вродженої вади серця не знадобиться. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Марії Іванець, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічної Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» та акції «Наповни серце життя» – Кирилу Приходько, якому також показана ендоваскулярна операцію з використанням оклюдеру.

ЗІБРАНО 99 831 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 99 831 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. Госпіталізація в лютому.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 10 331 гривень.

Наша донечка народилася цілком здоровою дитиною. Перший рік життя Марія майже не хворіла. Кожного місяця ми були на огляді, її слухали і жодного разу ніхто не сказав, що щось не так. Вона росла енергійною та веселою. Після того, як донька пішла в садочок – почались часті хвороби. Нам всі говорили, що це така адаптація, з часом все мене і хворіти вже буде меньше. Так і сталося, але картина все ж таки не сильно змінилася. Марія продовжувала хворіти. Слава Богу, що не було нічого хронічного, але з кожним разом організм слабшав.
Зараз донька перейшла в другий клас, їй дуже подобається ходити до школу і пізнавати, щось нове.
Марія попросила, щоб ми її записали в гурток на карате. А для цього треба було пройти кардіолога. Після огляду і УЗД лікарі поставили діагноз: дефект міжпередсердної перетинки. Так як в такому віці отвір в серці вже самостійно не закриється треба оперувати. І можна це зробити щадною операцією, без розтину грудної клітки. Але оплатити операцію ми маємо самі, а це майже 100 тисяч гривень. Наша родина нажаль не взмозі назбирати таку велику суму. Так як я в декреті з молодшою дитиною, чоловіку доводиться самостійно забезпечуватися всю родину. Ми благаємо всіх і кожного, допомогти нашій донечці. Щоб Марія й надалі була життєрадісною, енергійною і веселою дівчинкою. Аліна Іванець, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Марії, вже збільшилися праві відділи серця. Для запобігання серцевої і легеневої недостатності дитині потрібна операція - закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно. Після щадної операції дівчика швидко відновиться і буде повністю здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Марії Іванець, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Марії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 168 чоловік
Допомогли: 168 чоловік
Зібрано: 99 831 грн