Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Марія Бойко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Коли нашій дитині було 6 років, після планового відвідування педіатра, ми дізналися, що у Марусі є «сторонні шуми» в серці. Лікар наполягала на огляді сучасним обладнанням в Інституті серця. Там нам повідомили, що у дитини дійсно є вроджена вада серця, за якою варто регулярно спостерігати. Отже, щороку, ми їздили туди для огляду.
Коли Марії виповнилося 13 років, лікарі стали наполягати на операції. Тому ми звернулися до Інституту ім. Амосова за рекомендаціями нашого кардіолога. Фахівці Інституту рекомендують усунути ваду серця ендоваскулярним методом, за допомогою спеціального пристрою-імплантату – оклюдеру. Купити його нам необхідно самим, а вартість оклюдеру понад 100 тисяч гривень. Самостійно нам таких грошей не зібрати. Ми сподіваємося, що нашій дитині зможуть допомогти та надати фахову допомогу, і не треба буде хвилюватися за її стан та самопочуття при фізичних та емоційних навантаженнях. Євген Бойко, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, які вже почали розвиватись, Марії потрібна операція – закриття вади серця ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Марії Бойко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Марії за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 216 чоловік
Допомогли: 216 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

01.10.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова успішно прооперували Марію Бойко.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Вже через годину після операції, Марія була в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчина відчуває себе добре, і вже вдома!
Батьки Марії, дякують
за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчини.