Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Марія Чабанюк

ЗІБРАНО 55 426 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 55 426 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Марійці шість років, вона зростає життєрадісною і доброю дитиною. З самого раннього дитинства, донечка часто хворіла бронхітом. Коли ми потрапили в лікарню, лікар почула шуми в серці і направила нас на УЗД. Так ми дізналися, що у Маші вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Відразу стало зрозуміло, звідки швидка втомлюваність, задишка і часті хвороби. З тих пір, впродовж трьох років, ми спостерігаємось в кардіоцентрі. Кожні півроку проходимо УЗД, сподіваючись, що отвір у серці закриється самостійно, але цього не сталося. Наразі, кардіологи рекомендують провести щадну операцію, ендоваскулярним способом за допомогою оклюдеру-спіралі, який є найбільш підходящим і безпечним для організму дитини. Після операції Марія швидко відновиться, повернеться до активного способу життя і буде здорова. Сума, щоб купити оклюдер, дуже велика, і мені не під силу зібрати її, так як донечку я виховую одна, тому прошу всіх людей з добрим серцем відгукнутися і допомогти моїй донечці, так хочеться, щоб вона була здорова! Марина Токар, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 55 426 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Марії Чабанюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 140 чоловік
Допомогли: 140 чоловік
Зібрано: 55 426 грн

22.06.2020
Марія Чабанюк успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Операція тривала одну годину, все пройшло без ускладнень. Відкрита артеріальна протока закрита через судини спеціальним пристроєм – оклюдером-спіраллю. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Мама Марії, дякує
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.