Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Матвій Василевич 

Дорогі друзі!
Матвій Василевич отримав допомогу в рамках акції "Серце б’ється завдяки..." та "Спільні дари" замість другого підопічного Уфонду - Богдана Археменко. За медичними показниками та даними з передопераційного обстеження, Богданові не знадобилась операція.

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Ще у пологовому будинку у моєї дитини виявили ваду серця. На другий день після народження, під час огляду, лікар-неонатолог виявив шум у серці Матвія. Після проведення додаткових обмежень нам поставили діагноз – вродженна вада серця, дефект міжпередсердної перетинки. Дитину поставили на облік до кардіолога. Кожні півроку, необхідно було проводити обстеження і спостерігати за перебігом хвороби. Спочатку лікарі казали, що є шанс на те, що отвір в серці дитини затягнеться самостійно. Але підчас останнього обстеження нам сказали, що необхідно закривати дефект за допомогою дороговартісного прилада - оклюдеру. Самостійно зібрати кошти на його придбання у нас немає можливості, тому звертаємося до Вас за допомогою. Алла Василевич, Рівненська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Матвію потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоровим».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Матвію Василевич, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна переказати,
відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 124 людини
Допомогли:
124 людини
Зібрано:
105 609 грн

22.12.2020
Матвій Василевич успішно прооперований в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект міжпередсердної перетинки оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Матвій відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Матвія, дякують партнерам та читачам Уфонду, компаніям «Фора», ТМ «Яготинське для дітей» та Агро3, за допомогу та подарунки Матвію. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопчика.