Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Микита Книга

ЗІБРАНО 79 500 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 79 500 гривень, решту суму батьки Микити зібрали самостійно. ПРООПЕРОВАНО.

Компанія Агро3 внесла 50 000 гривень.
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 19 300 гривень.


Микита - довгоочікувана та єдина дитина в нашій родині. Народився синок на 37 тижні вагітності - дуже слабеньким і розвивався повільніше ніж його однолітки. Коли Микиті було 3 місяці, він не тримав головку і не реагував на звуки. Пройшовши обстеження, лікарі діагностували Микиті - спастичний тетрапарез, пов’язаний з особливістю розвитку головного мозку і двосторонню нейросенсорну втрату слуху 3-4 ступеня. З шести місяців Микита носив слуховий апарат на праве вушко і проходив посилену реабілітацію, щоб подолати спастичний тетрапарез. На щастя, в рік Микита вже навчився самостійно сідати, а в 1,3 року вже пробував робити свої перші самостійні кроки. Ми були щасливі успіхами в реабілітації сина, і в півтора роки, з Микити зняли діагноз спастичний тетрапарез. А ось зі слухом результатів не було. Носіння слухового апарату не давало жодних результатів.
У віці 1 рік і 10 місяців, Микиті планували провести кохлеарну імплантацію в ЛОР Інституті ім. Коломійченка, і перед операцією зробили КТ. Після обстеження з’ясувалося, що у Микити відсутні напівкружні канальця і равлики з двох сторін. Поставили новий діагноз - двостороння хронічна сенсоневральна глухота, аномалія розвитку внутрішнього вуха з обох сторін. З таким діагнозом Микиту було неможливо слухопротезувати за допомогою кохлеарного імпланта. Для того, щоб синок зміг почути світ, йому необхідна стволомозгова імплантація - це метод відновлення слуху у нечуючих пацієнтів, яким неможливо або недоцільно проведення операції кохлеарною імплантацією. На жаль, в Україні подібні операції не робляться.
Ми почали самостійно шукати клініки за кордоном, які зможуть провести Микиті операцію по стволомозговій імплантації. Така клініка знайшлася в Німеччині. Хоча спочатку був варіант приїзду фахівця з німецької клініки до України, але через пандемію Covid-19, цей варіант став неможливий. Тепер Микиту готові прийняти і прооперувати в Клініці Нейрохірургії Фульда (Німеччина) разом з необхідним імплантом, який був придбаний за держбюджет Інститутом ім. Коломійченка, спеціально для Микити. Зараз Микиті 3,5 роки, він як і раніше не чує. Чекати закінчення пандемії вже немає часу, так як вік у дитини критичний, якщо не зробити операцію зараз, то потім буде пізно. Тому ми збираємо гроші на операцію в Німеччині. Так як для нашої сім’ї, сума в 18 тисяч євро непідйомна, просимо вашої допомоги. Тетяна Карпенко-Книга, Дніпропетровська обл.
Prof. Dr. med. Direktor der Klinik für Neurochirurgie Роберт Бер: «У разі відсутності равлика і внутрішнього слухового проходу, немає іншого шансу на відновлення слуху, як при КІ. Микиті можлива операція по стволомозговій імплантації. Рекомендую провести операцію максимально в ранньому віці, для того щоб реабілітація після операції пройшла успішно, і Микита зміг ходити в звичайний дитячий садок і школу».

Клініка нейрохірургії Фульда виставила рахунок за операцію і перебування в клініці на 18 000 євро (611 406 гривень).

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Микиті Книзі, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 31 чоловік
Допомогли: 31 чоловік
Зібрано: 79 500 грн

09.06.2021
Нікіта Книга успішно прооперований в клініці Фульда (Німеччина). Самий складний і дорогий шлях до операції успішно пройдений. Зараз Никітка відновлюється після операції і з нетерпінням чекає підключення кохлеарного імпланта. Після підключення хлопчикові ще має пройти слухову реабілітацію. Батьки Нікіти щасливі, що він зможе чути всі звуки світу і впевнені, що у Нікіти все вийде і він буде чути і спілкуватися на рівні зі своїми однолітками.
Рідні Нікіти, висловлюють подяку усім за допомогу їх синові! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопчика.