Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Михайло Перевузник

Потрібно
41 260грн
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 5 600 гривень.

Михайло має вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Син ріс і розвивався, як усі діти. А на одному з планових обстежень, лікарі почули шум у серці та відправили нас на повне обстеження до районної лікарні. Коли Михайлові зробили УЗД серця, то одразу виявили ваду серця. Ми почали шукати, як це можна вилікувати. Нам порадили звернутися до лікарів Інституту Амосова, де син пройшов повне професійне обстеження, яке підтвердило ваду та показало, що його серце вже працює з навантаженням. Лікарі рекомендували провести синові ендоваскулярну, нехірургічну операцію з використанням спеціального пристрою – оклюдеру-спіралі. Щоб отримати цей пристрій, лікарі порадили звернутися до Уфонду, оскільки безкоштовно імплантат зараз не надають. Власними силами мені не зібрати необхідні на покупку імплантату кошти, тому буду дуже вдячна за вашу допомогу Михайлу. Ольга Перевузник, Закарпатська область.
Завідуючий відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Н.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, хлопчику потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться та повернеться до активного життя».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 47 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Михайлу Перевузник, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal: ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Михайлові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp