Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Між тишею та шумом

ЗІБРАНО 57 600 гривень. Слухові апарати сплачено та встановлено.

Дмитру Сюрину потрібні цифрові слухові апарати.

У чотирнадцятирічного Дмитра двостороння нейросенсорна туговухість 4-го ступеня. Це означає, що без слухових апаратів хлопчик не розрізняє слів, а навколишній світ для нього перетворюється в хаотичний набір звуків і постійний шум, як від проїжджаючого поруч поїзда. Дімі допоможуть високочастотні цифрові слухові апарати. Якщо зараз їх не встановити, хлопчик розучиться говорити. Тоді і про навчання в школі, і спілкування з оточуючими можна буде забути.

Народився Діма здоровою дитиною, будь-яких ускладнень і проблем зі здоров‘ям не було. Але в п‘ять років, хлопчик сильно застудився, переніс запалення легенів, після чого почалися ускладнення у вигляді зниження слуху.

- Коли нас виписували з лікарні, мені здалося, що синок зовсім не реагує на звуки, - згадує Олена, мама Діми. - Але лікарі запевняли, що все в порядку, що у дитини просто закладені вуха. Незабаром все буде нормально. Але сталося інакше. У 6 років, лікарі поставили Дімі діагноз - двосторонній хронічний кохлеоневріт, туговухість 3 ступеня на обидва вуха.

Після установки діагнозу, батьки купили Дімі слухові апарати, стали возити сина на заняття з логопедом і дефектологом. І з часом, у хлопчика сформувалась фразова мова, він пішов в школу.

- Останнім часом я помітила, що Діма став прислухатись до того, що я говорю, до моїх слів. Намагається розібрати, зрозуміти їх. Раніше такого не було, - зазначає Олена. Дима розбирає слова, коли говорять дуже голосно, майже кричать. При цьому він повинен підійти до співрозмовника майже впритул. Так він може щось розчути.

На останній консультації у сурдолога з‘ясувалось, що слух у хлопчика став гірше - двостороння приглухуватість другого-третього ступеня переросла в четверту ступінь, а старі слухові апарати вже слабкі для такої міри втрати слуху і прийшли в несправність. Лікарі радять якомога швидше встановити нові, більш потужні слухові апарати.

Однак при приглухуватості 4 ступеня слухові апарати безкоштовно не видають, а купити їх мама Діми не в змозі. Виховує двох синів, з чоловіком, батьком Діми, давно не живемо, в розлученні.

Без слухових апаратів хлопчик одного разу зовсім втратить здатність сприймати звуки, опиниться в повній тиші.

- Допомогти нам нікому, - зізнається Олена. - Що тепер буде з Дімою? Як він тепер буде ходити в школу? Як зміниться його стан, настрій? Я навіть уявити боюся... У нас одна надія на участь добрих людей.


Допоможемо Дімі?!

Дитячий отоларинголог, фахівець з слухопротезуванню центру слуху «Беттертон» Оганян Христина (Київ):
«Дмитру необхідні надпотужні багатоканальні цифрові апарати. Це єдина можливість компенсувати втрату слуху. І хлопчик зможе повноцінно вчитися і спілкуватися з ровесниками».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 57 600 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дмитру Сюріну, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також на сайті Української біржі благодійності, в проекті - Діма: увімкніть звук

Відгукнулися (взяли реквізити): 17 осіб
Допомогли: 17 осіб
Зібрано: 57 600 грн

19.09.2019
Дмитру Сюріну проведено бінауральне слухопротезування - встановлені апарати на обидва вуха в центрі слуху «Беттертон» (Київ). Цифрові, високопотужні слухові апарати з вушними вкладками виготовлені за індивідуальними зліпками. Апарати компенсують недолік слуху, завдяки їм Діма зможе нормально спілкуватися з оточуючими і добре розрізняти звуки.
Олена, мама Діми, дякує читачам і партнерам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.