Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Мілана Гангур

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Наша дитина є довгоочікувана. На УЗД все було без відхилень і ми щасливі чекали на її появу. Відразу після народження, лікарі почули шуми в серці дитини, але, точно ніхто не сказав, що з дитиною. Після УЗД ми дізнались, що Мілана має відкриту артеріальну протоку і відкрите овальне вікно. Спочатку, ми не розуміли всіє серйозності проблеми і всі наші обласні спеціалісти запевняли нас, що все буде добре. Але все сталось навпаки, на превеликий жаль.
Мілана важко набирала вагу, навіть годування було для неї важкою роботою, вона швидко втомлювалась і багато відпочивала. Наша дівчинка часто хворіла на вірусні захворювання, які не завжди протікали у легкій формі і з ускладненнями. Впродовж останніх двох місяців, ми почали помічати зміни у здоров’ї нашої малютки. Дитина почала частіше відпочивати, після деякої активності завжди збільшувався час відпочинку. Ми почали помічати, що Мілана дуже часто пітніє, хоч об’єктивних причин для цього не було. В доньки яскраво виражений носогубний трикутник, навіть після мінімальної активності. А ще до всього цього часті бронхіти. Вся ця ситуація нас насторожила і не чекаючи планового огляду, ми звернулись до лікувального закладу для проходження обстеження серця. Дізнавшись результат, ми всі були приголомшені новиною, адже у нашої дівчинки були всі шанси на самостійне закриття відкритої артеріальної протоки і відкритого овального вікна, но сердечко не витримувало дві вади і почались незворотні зміни. Нам порадили звернутись у Інститут імені Амосова. Після огляду кваліфікованих лікарів та рекомендації, призначена термінова операція по закриттю відкритої артеріальної протоки.
Ми завжди розраховуємо на власні сили та кошти, але на превеликий жаль, для нашої сім’ї вартість оклюдеру для закриття вади серця є непосильною. Я в декреті, дохід батька не перевищує 10 тисяч гривень. Цих коштів вистачає лише на мінімальні потреби родини. Тому ми звертаємося до Вашого фонду з проханням допомогти придбати оклюдер для Мілани. Вікторія Гангур, Закарпатська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, які вже почали розвиватись, Мілані потрібна операція - закриття вади серця ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Мілані Гангур, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 103 людини
Допомогли: 103 людини
Зібрано: 82 604 грн

20.07.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця Мілані Гангур. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Операція тривала більше години. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Мілана відчуває себе добре, і вже на наступний день після операції була виписана додому.
Батьки Мілани, дякують Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.