Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Мірослава Овчарова

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Коли Мірославі було 3 місяці, наш лікар-педіатр почула у неї шуми в сердечку. Після безлічі УЗД, доньці діагностували ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Нам сказали почекати до року, так як бувають випадки, коли артеріальна протока самостійно закривається, але у нас диво, на жаль, не сталося. Ми кожні півроку, проводили обстеження і контролювали стан нашої доньки. На чергових обстеженнях, нам сказали, що потрібна термінова операція по закриттю артеріальної протоки, так як є ризик розвитку необоротних процесів. За рекомендаціями ми звернулися в Інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Там нам була призначена операція по закриттю артеріальної протоки за допомогою оклюдеру. Але, на жаль, у зв‘язку з ситуацією в країні, пов‘язаної з COVID-19, бізнес чоловіка не приносить ніякого прибутку, а тільки зазнає збитків. Ми змушені шукати інші альтернативні заробітки, щоб хоч якось прогодувати родину. Місяць тому від коронавірусу ми втратили бабусю Мірослави, яка з нами мешкала, це теж дуже вплинуло на фінансовий стан нашої родини. Тому просимо небайдужих людей допомогти нам впоратися з цією бідою, і дати Мірославі шанс на довге і здорове життя! Альона Карачевська, Дніпро.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дитковский (Київ): «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Мірославі Овчарової, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 73 людини
Допомогли: 73 людини
Зібрано: 82 604 грн

23.07.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця М
ірославі Овчарової. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Операція тривала більше години. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Мірослава відчуває себе добре, і вже на наступний день після операції була виписана додому.
Батьки дівчики, дякують
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.