Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Міша Маріхін

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Про нашу проблему ми дізналися випадково, коли Міші було 2 роки. Потрапивши в лікарню через ГРВІ, дитині зробили кардіограму. Як нам сказав районний кардіолог, якби ми виявили цей дефект до року, то його, можна було б закрити за допомогою медикаментів. Зараз Міші вже 5 років. Ми об’їздили багато лікарень і фахівців в Запоріжжі, Дніпрі та в Києві. У більшості випадків рівень діагностики виявився низьким, і лікарі ставили діагноз лише відкрите овальне вікно. Ми довго сподівалися на те, що вікно може затягнутися самостійно. Але коли ми приїхали в Інститут серця в Києві, дізналися, що у нас не одне овальне вікно, а кілька проривів та аневризма. Нам сказали, що такі дефекти не закриваються самі і необхідна операція – закриття отвору оклюдером. Вартість такого оклюдеру більше 100 тисяч гривень. У нашій родини таких грошей, звичайно, немає. Я в даний момент стою на обліку в центрі зайнятості, а доходи тата не дозволяють найближчим часом провести лікування. На жаль, ми змушені просити вашої допомоги. Оксана Маріхіна, Запоріжжя.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Михайла вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дитини, йому необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Хлопчик буде здоровий».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Міші Маріхіну, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 137 чоловік
Допомогли: 137 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

10.10.2021
Миша Марихин успешно прооперирован в Киевском Институте сердца.
В ходе эндоваскулярной операции, дефект межпредсердной перегородки закрыт через сосуды при помощи окклюдера. Операция щадящая и малотравматичная. По словам кардиохирурга Константина Бойко, операция прошла без осложнений. Показатели работы сердца в норме, кровообращение восстановлено. Мальчик чувствует себя хорошо и через два дня был выписан домой.
Родители Миши, благодарят за помощь
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клиентов ПриватБанка и читателей Уфонда. Примите и нашу благодарность друзья! Мы обязательно будем следить за судьбой мальчика.