Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Надія Канарська

ЗІБРАНО 33 170 гривень. Компанія Агропромінжинірінг внесла 33 170 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

До 12 років ми жили звичайним життям і навіть не підозрювали, що у доньки є проблеми із сердечком. А минулого року, під час проходження щорічного медогляду, наша педіатр щось запідозрила і направила Надію на додаткове обстеження серця. Так, ми вперше виявили у дитини вроджену ваду серця. Одразу не могли повірити. Зробили УЗД серця ще в одній клініці, але діагноз, на жаль, підтвердився.
Дізналися, що в інституті Амосова проводять ендоваскулярні операції і звернулися туди. Діагноз – відкрита артеріальна протока знов підтвердився. Тоді ж і дізнались, що держава не закуповує імпланти, його потрібно купувати самим. Коштів, які з чоловіком отримуємо на державних підприємствах вистачає тільки на елементарні побутові потреби: їжа, одяг, комунальні платежі, навчання дітей. В родині є ще одна чудова донечка Катя, якій 10 років. Тому звертаємось до Вас з величезним проханням, допомогти в зборі коштів для придбання імплантату й подарувати нашій донечці здорове серце і щасливе майбутнє. Тетяна Канарська, Житомирська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Надії потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 33 170 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Надії Канарськії, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції – Наповни серце життям. А також, перерахувати допомогу Наді за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 компанія
Допомогли: 1 компанія
Зібрано: 33 170 грн

23.08.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця Наді Канарськ
ій. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру-спіралі, який допомогли оплатити партнери Уфонду, компанія Агропромінжинірінг. Операція тривала близько години. Робота серця та системи кровообігу відновлена, ознаки легеневої гіпертензії усунені. Надя почуває себе добре, і вже на наступний день після операції була виписана додому.
Мама Надії дякує за допомогу партнерам та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.