Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Наповни серце життям!Соломія Осмола Даяна Гош Дмитро Білинський Юрій Федчишин Артур-Юрій Меленюк Щастя перемогти Євген Давидчук Олексій Альяной Ігор Левицький Максим Данилів  Анжела Авраменко Камілла Павлів Поліна Заліщук Владислава Ворона Марія Бойко Міша Маріхін Вероніка Сердюкова Кіра Берсенєва Настя Скіпіна Дмитро Грищук Єва Воропай Сергій Кізіма Ілля Похил Світлана Лихогод Поліна Удовенко Серцева недостатність Віка Тахтаулова Варвара Цветун Настя Чуркіна Нінель Кириченко Аріна Бєрлізєва Юля Гоцкало Таня Івасенко  Богдан Шаповал Тетяна Мельничук Виктория Андрийчук Олег Майстренко Злата Атрощенко Ангеліна Майсак Таня Круглік Арсений Кондрацкий Наталья Оноприенко Валентин Лунин Эльмира Мартынова Даша Кучера Марина Дереведмедь Владислав Плохой Богдан Гриценко Вероника Маковская Костя Серов Дарья Ильницкая Артем Пархета Аня Гавриленко Демьян Попык Множественный порок Ева Гамарник Иван Олиферчук Богдан Кошинский Арсен Олифер Настя Калашникова Амина Сиволожская Катя Вербицкая Дарья Пасичник Женя Малнацкий Максим Мирончук София Кострицкая Егор Дзенган Дарья Полищук Влада Туляр Ирина Ермолова Влада Костенко Сердце не ждёт Алексей Палащук Семен Шуляк Катя Сокур Полина Васильева Полина Бондаренко Андрей Пахачук Алёна Рудик Эмилия Терпак Илья Скрицкий Богдан Мигалина Саша Плуталова Костя Бойко Дорога надежды Ангелина Бричка Рома Радченко Денис Шпигарь Кристина Майдич Света Павленко Андрей Егоров Злата Оштук Синдром сердца Саша Фролова   Таня Ільченко Аня Деменко Руслана Ринденко Влад Босак Василь Самойлов Женя Верповська
Наповнивши своє серце добром, Ви наповнюєте дитячі серця життям!

ПриватБанк і Український фонд допомоги продовжують акцію, спрямовану на допомогу дітям з вадами серця. В Україні щорічно народжується понад 4 000 дітей з вродженими вадами серця. Більшості з них потрібна операція. Клінікам не вистачає держбюджету, щоб надати допомогу всім нужденним. Ми проводимо збір коштів на закупівлю обладнання для проведення ендоваскулярних операцій дітям.


В ході акції планується закупівля оклюдерів (латочок для дитячих сердечок), стентів, кондуїтів і власне проведення операцій. Ми впевнені, що проста і зручна механіка акції знайде відгук в серцях наших клієнтів, і разом ми зможемо зробити значний внесок у здорове майбутнє наших дітей.

Першу спільну акцію ПриватБанк і Уфонд провели в 2011 році. Тоді клієнти банку пожертвували 282 303 грн, ці кошти пішли на оплату лікування 19 підопічних Уфонду. Друга спільна акція пройшла в 2015 році, тоді, в рамках акції вдалося зібрати понад 1 200 000 грн. Оплачені операції 23 дітям з вадами серця. Діти отримали вичерпну медичну допомогу - від підготовки до госпіталізації до подальшої реабілітації.

Нинішня акція стала третьою, і ми знову вибрали для неї благодійну програму «Уфонд.Сердце» - найбільш затребувану серед читачів і партнерів Уфонда.

Пороки серця - це вроджені чи набуті зміни структур серця (клапанів, перегородок, стінок, що відходять судин), що порушують рух крові всередині серця або по великому і малому колах кровообігу. Вдумайтеся тільки! Щорічно на Україні народжується понад чотири тисячі дітей з пороком серця. Більшості з них потрібна операція. Чи багатьом можна допомогти? Тут думки хірургів-кардіологів розходяться. Одні кажуть: майже всім. Інші: дуже багатьом. І ось тут абсолютно не важливо, яку точку зору ми приймемо. Будь-яка з них - потужний стимул для допомоги. Клінікам не вистачає держбюджету, щоб надати допомогу всім нужденним. За допомогою читачів і партнерів Уфонд збирає гроші на лікування дітей в кращих клініках України - Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ) і Київському Інституті серця.

ПриватБанк став нашим вірним соратником з перших днів роботи фонду. Ще в 2010 році, коли Уфонд тільки почав застосовувати систему збору пожертвувань за допомогою електронних платежів, саме ПриватБанк зголосився в лічені дні налагодити процес. І налагодив! З тих пір у наших читачів з‘явилася можливість перераховувати гроші найпростішим і зручним способом і без банківської відсоткової комісії.

Благодійний внесок за програмою «Наповни серце життям!» Можна зробити в будь-якому банкоматі або терміналі ПриватБанку по всій Україні, в Інтернет-банку Приват24 або на сайті. Це займе пару хвилин: потрібно тільки вибрати суму пожертвування і підтвердити перерахування коштів. Мінімальна сума пожертвувань не обмежена.
Всі операції в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій, а всю інформацію про кожне зарахування та подальше використання коштів можна побачити на сайті програми.

Наповнивши своє серце добром, Ви наповнюєте дитячі серця життям!