Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Настя Берник

ЗІБРАНО 99 831 гривень. Компанія Агропромінжинірінг та читачі Уфонду внесли 99 831 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Отак живеш собі, дні йдуть за днями, минають за приємними і не дуже хлопотами. Але в одну мить все може зупинитись. От і в нас зупинилось. В нашої старшої доньки Анастасії виявили ваду серця – дефект міжпередсердної перегородки. Ніби й нічого її не турбує, навчається як і всі діти, гуляє з подругами, ходить в спортивну секцію. Але від одної думки, що все може бути не так добре, йдуть мурашки по спині. Щоб уникнути всього поганого, Насті потрібно провести щадну операцію на серці. За прогнозами лікарів, після закриття дефекту міжпередсердної перегородки оклюдером, Настя й надалі зможе насолоджуватися своїм дитинством, а ми не переживатимемо за її майбутнє.
А якщо цього не зробити, то так званий «отвір» у серці доньки тільки збільшуватиметься, й надалі це призведе до інвалідності, а далі невідомо чим це може закінчитися. Оклюдер, необхідний для усунення вади серця, дорогий. Щоб зібрати на нього кошти, нам знадобиться багато часу, а здоров‘я Насті може погіршитися. Просимо вашої допомоги. Олена Берник, Рівне.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Анастасії вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дитини, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Насті Берник, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Насті за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 компанія і 3 людини
Допомогли: 1 компанія і 3 людини
Зібрано: 99 831 грн

03.02.2022
Настя Берник успішно прооперована у Київському Інституті серця.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру, який допомогли сплатити партнери Уфонду, компанія Агропромінжиніринг. Операція тривала близько години. Робота серця та системи кровообігу відновлено, ознаки легеневої гіпертензії усунуто. Настя почувається добре, і вже за два дні після операції була виписана додому.
Батьки Насті дякують за допомогу партнерам та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково стежитимемо за долею дитини.