Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Настя Богатирьова

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 8 701 гривень.

Про те, що у доньки проблеми з серцем, ми дізналися випадково, коли Насті було 2 роки, при проходженні медкомісії в садок. Наш дільничний педіатр звернула увагу на шуми в серці і направила до дитячого кардіолога, який і поставив діагноз – вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. Кардіолог, сказав, що до 6 років, дефект можливо сам заросте, і все буде добре. Але дива не сталося. При недавньому плановому обстеженні, нас вже направили до кардіохірурга. Оскільки в нашому місті немає таких фахівців, ми приїхали в інститут Амосова, в Києві. Фахівці інституту, сказали, що такі дефекти не закриваються самостійно і необхідна вже операція – закриття отвору оклюдером. Вартість такого оклюдеру більше 100 тисяч гривень. У нашій родини таких грошей немає. Через ваду серця, Настя часто хворіє на бронхіти, як нам пояснили в лікарні, тому мій чоловік постійної роботи не має оскільки сидить з Настею, коли вона хворіє. А я працюю в звичайній школі вихователем ГПД і отримую мінімальну зарплату. Тому просимо Вашої допомоги. Галина Бережна, Донецька область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Насті відзначаються ознаки легеневої гіпертензії, їй потрібно ендоваскулярне закриття дефекту оклюдером. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться, зміцніє і зможе піти здоровою до школи».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Насті Богатирьової, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Насті за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 214 чоловік
Допомогли: 214 чоловік
Зібрано: 105 609 грн