Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Настя Гуменяк

ЗІБРАНО 80 000 гривень. Клієнти та партнери мережі Фора разом з читачами Уфонду, зібрали 80 000 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО.

Настя народилася вчасно, без ускладнень і до дев’яти років була активна, жвава дитина. Та коли їй виповнилося дев’ять вона почала поступово змінюватись. Їй ставало важко на уроках фізкультури, швидко втомлювалася, стала не активна та спокійна. Такий стан погіршився після того як Настя пішла на гурток танців, тоді ми почали шукати причину. Зробили УЗД серця і були шоковані - не закрита артеріальна протока. А коли нам сказали, що без операції не обійтися, отвір потрібно закрити та іншого лікування не має, ми взагалі не розуміли, що нам робити. Словами не передати, як важко було усвідомити , що це відбувається з нашою родиною. Для того щоб закрити цю протоку потрібен дорого вартісний оклюдер. Звертаємось до вас за допомогою, тому що опинились у важкій життєвій ситуації. Тато Насті - військовослужбовець ЗСУ, з 2021 року став на захист нашої Батьківщини від зовнішнього агресора. Восени 2022 року у нього стався напад пароксизмальної тахікардії, тому його доправили до лікарні і провели там процедуру абляції серця. Після реабілітації він знову повернувся на фронт. Як кажуть: біда одна не ходить. Але ми намагаємось боротись. Лікарі кажуть, що після операції Настя буде здоровою і зможе вести активний спосіб життя, повернеться до танців які змушена була залишити через хворобу. Ми дуже вдячні вам за розуміння та підтримку. Любов Гуменяк, Івано-Франківська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «При обстеженні, Анастасії було встановлено діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору оклюдером-спіраллю великого розміру. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник спіралі-оклюдеру виставив рахунок на 80 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Насті Гуменяк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Насті за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.