Зібрали:

2022 рік: 2 146 324 грн
За 11 років: 50 027 873 грн

Настя Луцик

ЗІБРАНО 99 831 гривень. Компанії Фора, Яготинське для дітей та читачі Уфонду, зібрали 99 831 гривень. Оклюдер сплачено.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 2 300 гривень.

Нашу донечку звати Настуся. Про нашу проблему із серцем, ми дізнались, коли донечці було 2 місяці. Була можливість, що дефект закриється протягом першого року життя. Весь цей час, ми були на постійному контролі у кардіолога. Також за його рекомендаціями, ми були на консультації у Національному інституті Амосова. Нажаль, покращень зі здоров‘я Насті на даний момент немає. Львівський кардіохірург Петров Віталій, разом з іноземними спеціалістами, які консультували нас, вважають за необхідне провести Настусі операцію з усунення вади серця – дефекту міжшлунковой перегородки. Найоптимальніший спосіб закриття даного дефекту – це малотравматична ендоваскулярна операція з використанням спеціального пристрою – оклюдеру. Але для цього, потрібно придбати оклюдер. Як і усі батьки ми дуже хочемо щоб наша донечка була здоровою, але нажаль, ми не в змозі самостійно зібрати необхідну суму для покупки оклюдеру, тому просимо Вас про допомогу. Ірина Луцик, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «У пацієнтки Луцик Анастасії – дефект міжшлункової перегородки, спостерігається дилатація відділів та навантаження на серце дитини. Щоб уникнути ускладнень, дівчинці потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після такої операції, дитина швидко відновиться та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Анастасії Луцик, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Насті за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 432 чоловік
Допомогли: 432 чоловік
Зібрано: 99 831 грн