Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Настя Мостовая

ЗІБРАНО 89 880 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 89 880 гривень. СТЕНТ передано за програмою "Уфонд.Серце". ПРООПЕРОВАНО.

Як і всі дітки, її віку, Настя була дуже активною та енергійною дитиною, любила бігати, стрибати і жити як справжнісінька повноцінна дитина. Але приблизно півроку тому, у доньки почали з‘являтися болі в серці. Різні огляди не дали жодного результату, лікарі сказали, що дитина здорова і порекомендували займатися більше спортом. Але стан доньки погіршився, і кілька місяців тому у Насті з‘явилися сильні головні болі, нудота і ніби щось почало лазити у вухах. Донька не могла нормально спати, а як приходила зі школи, то відразу лягала спати, бо сил не було і постійно була втома. Я звернулася до дитячої поліклініки, де при вимірі тиску було виявлено, що він підвищений. Лікарка сказала, що може перенервували і поспостерігати вдома.
Ми поїхали додому та почали стежити за тиском. Він справді був весь час таким високим. Насті стало гірше, і ми знову поїхали до поліклініки, тиск на той час був вже 160 на 120. Нас направили до кардіолога, який одразу ж направив нас до стаціонару. Після проведеної КТ, Насті встановили діагноз – гіпоплазія аорти у грудному та черевному відділах. Для активної дитини закінчилося дитинство: стрибати й бігати не можна, будь-який емоційний прояв відразу викликає стрибок тиску до 160, як позитивні, так й негативні емоції на це впливають. Насті було оформлено інвалідність та навчання вдома, до школи ходити не можна.
Патологія доньки виявилася дуже рідкісною та з деякими ускладненнями. Це підтвердили і фахівці Інституту Амосова і додали, що у світі таких дітей дуже мало. Але вихід є. В Амосова нам запропонували провести ендоваскулярну операцію та встановити стент (розширювач аорти), який допоможе прожити дитині до періоду протезування чи повторного стентування, коли організм дитини перестане рости та можна буде ставити щось одне на постійній основі. Тепер ми чекаємо оперування і віримо в те, що Настенька зможе жити, як і раніше, справжнісіньким та повноцінним життям. Чи допоможете нам? Аліна Баландіна, Полтава.
Завідуючий відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Н.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Насті вроджена вада серця – гіпоплазія аорти в грудному та черевному відділах. Дитині необхідно провести першу операцію – стентування. Враховуючи заплановане оперативне лікування, ця вада серця вимагає ендоваскулярного закриття найближчим часом. Це потрібно, щоб зменшити навантаження на серце дівчинки, поки організм розвивається».

Постачальник стенту виставив рахунок на 89 880 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Насті Мостовій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Насті за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

11.11.2021
Настя Мостовая успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши гіпоплазію аорти стентом, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Настя відчуває себе добре. Вже через два дні після операції, дівчинку виписали додому.
Мама Насті, дякує
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.