Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Настя Павлик

ЗІБРАНО 96 261 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 96 261 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

В нашої доньки дефект міжпередсердної перегородки. Це вроджена вада серця, яка лікується тільки оперативним методом. Якщо дефект не закрити, тоді середня тривалість життя 35 років.
Настя кожного року проходила УЗД з надією, що отвір у серці зменшиться, але, на жаль, цього не сталося. Зараз доньці 16 років. Це період інтенсивного росту, тому ми не можемо відкладати операцію. Недавно ми проходили більш детальне УЗД через стравохід, і дізнались, що розмір отвору у серці набагато більший, ніж ми думали. Зараз він 12 мм. Щоб закрити дефект, Насті потрібен оклюдер, вартістю майже 100 000 грн. Доньку потрібно прооперувати найближчим часом, поки спад коронавірусу, бо після операції вона буде вразлива до вірусів, а їй не можна буде хворіти через ризик тромбозу. Ми віримо, що все буде добре й Настя до кінця року буде повністю здорова. Допоможіть їй, будь ласка! Надія Павлик, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львів Петров Віталій: «У пацієнтки Павлик Насті – дефект міжпередсердної перегородки, дилатація правих відділів серця. Щоб уникнути прогресування ускладнень, дівчині потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після такої операції, дитина швидко відновиться та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 96 261 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Насті Павлік, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Насті за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 113 чоловік
Допомогли: 113 чоловік
Зібрано: 96 261 грн

16.11.2021
Настя Павлик успішно прооперована у 1-ій клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львів. У ході ендоваскулярної операції дефект міжпередсердної перегородки закрито за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру. Операція тривала близько години, роботу серцево-судинної системи відновлено, дівчинка почувається добре і вже з рідними вдома.

Батьки Насті, дякують за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.