Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Настя Прожуган

ЗІБРАНО 112 050 грн. МЕТАЛЕВУ КОНСТРУКЦІЮ-ІМПЛАНТАТ ОПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНА.

Настя народилася на світ здоровою дитиною. До шести років, дочка росла в повноцінній сім‘ї, у неї було щасливе дитинство. Але в 2012 році, батько Насті залишив сім‘ю, і з тих пір, участі в житті дитини не приймає взагалі, а я виховую доньку сама.
Коли Насті виповнилося сім років, на черговому огляді в поліклініці педіатр запідозрила у неї викривлення хребта, хоча я спочатку нічого такого не помічала. Був поставлений діагноз - сколіоз 1-2 ступеня. Прописали масаж, фізіотерапію, басейн. Це не допомагало, спина у Насті все більш помітно викривлялася, з‘явився горбик. У 2018 році стан погіршився, дочка стала відчувати сильні болі в спині, ногах, важке дихання, порушення роботи серцевого системи. У березні ми звернулися в Інститут патології хребта та суглобів імені М.І. Ситенка. Лікарі сказали, що викривлення стрімко прогресує і вже досягло четвертого ступеня, комбінованої форми, допомогти може тільки операція.
Я бачу, як дочка страждає, який біль відчуває, і моє серце розривається від горя. Вона позбавлена можливості жити повноцінним, активним життям і бути також щаслива, як і її однолітки. Через хворобу, дочка відмовилася від улюбленого хобі - танців. Але ж у неї так все добре виходило, вона хотіла стати відомою танцівницею. А ще, Настя мріє стати лікарем-педіатром, надавати допомогу всім діткам, які її потребують. Проблема в тому, що операція, яка може врятувати дівчинку, і металоконструкція для фіксації хребта коштують величезних грошей і державною квотою зараз не покривається. А чекати, часу у нас немає. Сколіоз її повністю скалічить. Я звертаюся до всіх, хто може допомогти моїй дочці. Допоможіть будь ласка! Тетяна Прожуган, Дніпропетровська область.
Завідувач відділенням ортопедії і травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м.Харків): «Деформація хребта, виявлена у віці до 10 років, є найсприятливішою для пацієнта, оскільки характеризується швидким прогресуванням, що призводить до порушення функції спинного мозку , легенів і серця. Саме такий випадок у Анастасії. Хірургічне втручання, яке ми збираємось провести, дозволить не тільки зупинити прогресування хвороби, а й значно виправити викривлення, усунути косметичний дефект, що благотворно позначиться на функції всього організму і дозволить дитині вести таке життя, як і всі її однолітки».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 112 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите врятувати Настю Прожуган, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість повідомлення 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
112 050 гривень

02.09.2019
Настя Прожуган успішно прооперована в Університетській клініці Харківського національного інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенка.
Завдяки ранньому виявленню деформації хребта і вчасно проведеної операції, яка практично повністю виправила сколіоз, дівчинці вдалося уникнути прогресування хвороби що призводить до порушення функції спинного мозку, легенів і серця.
У понеділок, Настя виписана додому. Через пару тижнів, після короткочасної реабілітації, вона зможе піти в школу. Постійні болі і муки позаду. Настя почне нове життя, без болю в спині і з надією на майбутнє. Буде вчиться, поступить до інституту та зможе здійснити свою мрію - стати лікарем-педіатром.
Тетяна, мама Насті, дякує партнерам Уфонда за допомогу і порятунок життя її доньки! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми раді що змогли допомогти ще одній дитині і обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.