Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Настя Скіпіна

ЗІБРАНО 30 013 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 30 013 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Наша донечка народилася здоровою дитиною. Ми навіть не підозрювали, що щось може піти не так в здоров‘ї Насті. За час її зростання, самою "страшною" хворобою було ГРВІ. І так тривало до 12 років. Одного разу, донька знепритомніла, ніхто не міг зрозуміти, що відбувається. Звернулися до лікарів, з цієї нагоди. Нас направили здавати аналізи і проходити обстеження. Висновки аналізів були не втішні - низький глемоглобін, і він продовжував падати. Самопочуття доньці стало погіршуватися, почало випадати волосся, псуватися зуби. Висновок лікарів - залізодефіцитна, недостатня анемія 2 ступеня. Було призначено лікування. Кожні 10 днів ми здавали аналізи, деякий час було поліпшення здоров‘я, а потім знову погіршувався стан.
У листопаді 2018 року, Настю по швидкої госпіталізували в лікарню. Під час лікування та здачі аналізів, було виявлено - алергію на пил, анестетики і збільшення селезінки. Призначили нове лікування. Протягом кілька місяців ми постійно здавали аналізи і стежили за станом здоров‘я доньки. Але, в квітні 2019, у Насті знову погіршився стан. Доньку госпіталізували в відділення онкології. Брали пункцію, аналізи, робили КТ і проводили різні обстеження. Попередній діагноз, який ставили лікарі був - лейкоз, але він потім не підтвердився. І дякувати Богові!
На цьому наші випробування ще не закінчилися. Восени, після обстеження доньки в Охматдиті, де у неї був діагностований - сколіоз, нас направили в інститут Амосова, де було проведено повне обстеження серця дитини і встановлено діагноз - відкрита артеріальна протока. І для того, щоб продовжувати лікування всіх інших хвороб, які позбавляють нашу дочку щасливого дитинства, лікарі рекомендують терміново зробити операцію на серці. За станом здоров‘я дочки, лікарі радять провести ендоваскулярну операцію за допомогою окклюдеру-спіралі. Це безпечна операція, після якої Настя швидко відновиться. Пристрій цей, нам необхідно придбати самостійно, але наша сім‘я не в змозі зробити це, тому що всі наші кошти йдуть на лікування доньки. Тому, просимо вашої допомоги. Галина Скіпіна, Вінницька область. Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Насті вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки за допомогою спеціальної спіралі - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень і продовжити необхідне лікування».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 30 013 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Насті Скіпіної, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 435 чоловік
Допомогли: 435 чоловік
Зібрано: 30 013 грн

17.12.2019
Настя Скіпіна успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Відкриту артеріальну протоку закрито через судини за допомогою спеціального імплантату спіралі-оклюдеру. Операція щадна і малотравматична, тривала трохи більше години. Робота серцево-судинної системи відновлена, Настя відчуває себе добре. На наступний день після операції, ми відвідали і привітали Настю і її маму, з цією прекрасною подією в її житті.
Галина, мама дівчинки, дякує партнерам і читачам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.