Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Настя Чуркіна

ЗІБРАНО 64 200 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 64 200 гривень. Госпіталізація в вересні.

Шановні друзі!
Збір коштів на лікування Насті Чуркіної закритий. Необхідне обладнання та операцію оплатили соціальна служба спільно з іншим фондом. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Насті Чуркіної, будуть перераховані на лікування іншого підопічного Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» і акції Наповни серце життям.

Настя моя єдина і довгоочікувана дитина. Народилась донька раніше на 3 тижні, але ускладнень не було. З народження нас турбували лише часті простудні захворювання. У п‘ять років, донька почала скаржитися на болі в області серця. Я відразу ж звернулася до кардіолога, який направив нас на ЕКГ і УЗД. Обстеження виявило у Насті вроджену ваду серця - відкриту артеріальну протоку. Пройшли додаткову консультацію у кардіохірурга Інституту імені В.Т. Зайцева (Харків), який рекомендував закрити артеріальну протоку за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру-спіралі. Це найбільш щадний і безболісний для дитини засіб. Відкладати операцію, не рекомендується, так як збільшення отвору, може привести до розвитку легеневої гіпертензії. Я виховую дитину сама, батько помер рік тому. Необхідної суми на покупку «спіралі» у мене немає. Тому, звертаюсь з проханням до всіх небайдужих людей, допомогти моїй доньці. Олена Васильєва, Харків
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Насті встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока, дилатація лівих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього Настя швидко відновиться і буде нормально розвиватись».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 64 200 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Насті Чуркіної, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 98 чоловік
Допомогли: 98 чоловік
Зібрано: 64 200 грн