Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

На двох один діагноз

ЗІБРАНО 68 160 гривень. Партнери та читачі Уфонду зібрали 68 160 гривень.

ЗБІР НА ДВА КУРСИ ЛІКУВАННЯ. Перший курс сплачено партнерами Уфонду благодійною платформою Wecpa. Один курс сплачено. ПЕРШИЙ КУРС ПРОЙДЕНО. Другий курс в червні 2022 року.

Благодійна платформа Wecpa внісла 34 080 гривень.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 5 840 гривень.

Софія та Аліна... Як і належить близнюкам, ці сестрички разом переносять всі труднощі та негаразди, підтримуючи один одного. На жаль, і діагноз у них – один на двох, який одночасно став подвійним та непосильним тягарем для них та їх батьків. У листопаді дівчаткам виповниться по 4 роки. Народилися близнята недоношеними. Дівчаткам поставили діагноз – ДЦП.
Не здалися. Всією родиною борються з недугою. Дитячий церебральний параліч позбавив дівчаток можливості самостійно ходити, сидіти без підтримки та навіть тримати ложку. Щоб встати на ноги, дітям необхідно пройти спеціальний курс занять, який коштує більше 34 тисяч гривень. Таких грошей у родини немає.

Близнюки Алексєєви народилися раніше терміну майже на 3 місяці. З лікарні їх виписували через чотири місяці з цілим рядом діагнозів, один з яких – дитячий церебральний параліч. До року так і не навчилися ні перевертатися, ні сидіти. Але батьки дівчаток, щоб їм не говорили, не опустили рук.

– Вагітність проходила з загрозою, але дівчинки внутрішньоутробно розвивалися як належить, – розповідає Юлія, мама близнючок. – Одному Богові відомо чому так сталося. Софійка та Аліночка народилися зовсім рано, на 26 тижні, з вагою 800 й 920 грамів. І з перших хвилин почалася їхня боротьба за життя. Чотири місяці малятка провели в реанімації. Це були дуже важкі дні. Але Бог подарував нам життя, хай і не просте, але життя моїх дівчаток. – Після 4 місяців з дня народження, нас виписали додому. Здавалося б, все позаду, вдома і стіни лікують. Але, лікарі сказали, що без постійних курсів реабілітацій нам не обійтися.

Якщо в сім’ї росте дитина з ДЦП, значить, їй потрібна регулярна реабілітація. Тільки тоді можна сподіватися на результати. Тому батьки роблять все можливе для того, щоб поставити Софію та Аліну на ноги.– Лікарі нам тоді сказали, що в кращому випадку вони у вас будуть сидіти з опорою, – згадує Юлія. – Ми всі свої амбіції, всі емоції прибрали в сторону, з 10 місяців і до цього дня їздимо та їздимо на реабілітації.

Життя сестричок Алексєєвих з Запорізької області проходить в постійній реабілітації. Благо, після кожного курсу, лікарі спостерігають позитивну динаміку в розвитку: дівчатка можуть сидіти біля опори, починають розмовляти, впевненіше тримають спинки... Тим й важливіше не переривати лікування. Пропустиш курс – і дівчатка втратять навички. Це означає, що якщо хтось з них й навчився тримати предмет в руках, то при відсутності постійного контролю ці навички легко забути.
Зрозуміло, на лікування потрібні гроші. Великі суми. Де б їх знайти, щоб на все вистачало? Не на одяг, не на автівку або відпустку, і навіть не на повноцінне харчування. А щоб перед дітьми, яким на очах стає краще після лікування, не зачинили двері.

З народження дівчаток родина Алексєєвих, в якій працює лише один батько, живе в режимі жорсткої економії: лікувати, лікувати й лікувати. Адже постійне лікування, це невід’ємна частина життя дівчаток, на шляху до однієї великої мрії на двох... на чотирьох.

– Ми дуже хочемо, щоб наші донечки могли ходити та бігати, – зі сльозами говорить Юлія. – Наша мрія одна - щоб у наших дівчаток було щасливе дитинство та здорове життя!

Тільки разом, ми можемо допомогти родині Алексєєвих бути на крок ближче до мрії.

Автор Роман Бєценко
Фото з особистого архіву родини

Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (Трускавець): «Для формування нових рухових навичок, розвитку координації та рівноваги, а також дрібної моторики та мовлення Софія та Аліна Алексєєви потребують продовження відновного лікування».

Вартість одного курсового лікування і додаткових послуг Софії та Аліні 34 080 гривень. Збір на два курси.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Софії та Аліні Алексєєвим, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу дівчатам за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівш біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp. І можливість допомогти на сайті благодійного проекту Wecpa.

Відгукнулися (взяли реквізити): 75 чоловік
Допомогли: 75 чоловік
Зібрано: 68 160 грн

27.12.21

Аліна та Софія Алексєєви пройшли курс реабілітації в клініці Козявкіна. Це перший курс реабілітації, який сплатили партнери та читачі Уфонду. Попереду ще один курс лікування.
За словами мами сестричок, динаміка реабілітації дуже позитивна: Аліна почала краще тримати голову, налагодився сон та найголовніше, дівчинка вперше сказала тричі "Мама". Софія почала впевненіше стояти на ніжках і зменшилась спастика в руках. Це найбільший й найголовніший новорічний подарунок для мами дівчинок, яка вдячна кожному з Вас за допомогу, адже вона така важлива для Аліни та Софії!
Друзі, прийміть і нашу вдячність за цей важливий подарунок для дівчаток! Ми обов’язково будемо стежити за долею Софії та Аліни і повідомимо про результати другого курсу лікування.