Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Ніколь Лебідь

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Ніколь наша перша та довгоочікувана дитина. Відразу після народження, у доньки виявили проблеми з серцем. Дитячий лікар-педіатр, направила нас до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Н.М. Амосова на додаткову консультацію. Після обстеження, Ніколь поставили діагноз: вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки 8 мм. Лікарі сказали, що ваду можна буде усунути тільки за допомогою операції, перед якою дитині необхідно набрати потрібну вагу. Операцію лікарі запропонували провести ендоваскулярну, за допомогою пристрою - оклюдеру. Це щадна й найбезпечніша операція, для маленької дитини. Оклюдер цей, коштує понад 100 тисяч гривень. Для нашої родини, де працює тільки батько дитини, з його заробітною платою зварювальника, це непідйомна сума. Ми дуже сподіваємося на допомогу добрих та чуйних людей. Будь ласка допоможіть! Світлана Лебідь, Закарпатська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Ніколь потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою окклюдером. Після такої операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Ніколь Лебідь, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 417 чоловік
Допомогли: 417 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

10.05.2021

Ніколь Лебідь успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули порок серця закривши дефект міжпередсердної перегородки оклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Ніколь почувається добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Рідні Ніколь, дякують за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.