Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Нінель Кириченко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Коли народилася моя донька, я була найщасливішою жінкою світу! Шість місяців потому, при плановому огляді педіатра нам сказали, що у дитини шуми в серці і направили в Інститут імені Амосова, де нам поставили діагноз - відкрите овальне вікно, аневризма міжпередсердної перегородки з проривом. Для подальшого спостереження, ми стали на облік в Інститут серця (Київ). Протягом 16 років, ми жили в надії, що порок закриється сам. Але диво, не відбулося, а отвори вже досягли великих розмірів. Останніми роками, у Нінель стали частішати мігрені, при яких рятує тільки швидка, не допомагає ні одна таблетка, різко падає тиск, починається блювота, дитина стає млява і дуже бліда. При консультації з лікарями, нам сказали, що необхідно оперуватися і ставити окклюдер, бо отвори вже досягли великих розмірів. Операція позбавить дочку від недуги і дозволить жити повноцінним життям. Оскільки я сама не в силах зібрати потрібну суму, змушена звернутися до Фонду для допомоги в придбанні окклюдеру. Леся Кириченко, Київ.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Нінель, вже збільшились праві відділи серця. Для запобігання серцевої і легеневої недостатності дівчинці потрібна операція - закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно. Після щадної операції дівчинка швидко відновиться і буде повністю здорова».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 105 609 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Нінель Кириченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 106 чоловік
Допомогли: 100 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

27.09.2019
Нінель Кіріченко успішно прооперована в Київському Інституті серця.
В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою окклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка відчуває себе добре і вже з рідними вдома.
Олеся, мама Нінель, дякує
Фонду «Допомагати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.