Зібрали:

2024 рік: 209 915 ₴
13 років: 56 545 758 ₴

Обличча

Це програма допомоги дітям зі складними патологіями, насамперед уродженими, такими як судинна мальформація обличчя, таке порушення в роботі кровоносних судин ще називають «винною» плямою.

З подібною патологією на світ з‘являється кожний третій із тисячі новонароджених. «Винні» плями частіше розташовуються на обличчі або на шиї, самі вони не проходять, згодом лише збільшуються у розмірі, їх потрібно видаляти. Наявність плями загрожує не лише медичними наслідками, але завдає серйозного дискомфорту дитині – їй складніше адаптуватися, спілкуватися з ровесниками, вона почувається невпевнено.

За програмою «Уфонд.Обличчя», із серпня 2015 року наш фонд співпрацює з київським Інститутом дерматокосметології доктора Богомолець. Інститут відкрився у 1994 році. Це був перший медичний центр в Україні, де почали застосовувати сучасні технології у лікуванні різних шкірних та судинних захворювань. Хірургічні операції в більшості випадків замінив щадний лазерний метод. На даний момент співпраця з Інститутом доктора Богомолець припинена. Уфонд відкритий до нових пропозицій співробітництва та партнерства за цією програмою.