Зібрали:

2022 рік: 3 319 964 ₴
11 років: 51 201 513 ₴

Олег Майстренко

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. ПРООПЕРОВАНО.

Проблеми зі здоров‘ям сина почалися ще в пологовому будинку. Невдалі і халатні дії персоналу пологового будинку, призвели до появи у Олега - кефалогематоми на тім‘ячку. Через виявлену інфекцію в крові, довелося в перші години життя колоти Олегові антибіотик.
Після виписки з пологового будинку перші три тижні свого життя синок провів в Харківському перинатальному центрі, відновлюючись після родової травми. В 4 місяці з‘явилася сильна харчова алергія, що супроводжувалась сильними і рясними висипаннями на тілі. З цієї причини Олег донині спостерігається і перебуває на обліку в Харківському генетичному центрі, в якому була встановлена причина сильної харчової алергії - непереносимість глютену і лактози.
Довге лікування, найсуворіша дієта, нестача вітамінів, постійні простудні захворювання надавали свій негативний вплив на організм дитини, що змусило нас, звернутися до лікарів за допомогою.
В кінці 2016 року, під час проведення УЗД серця в харківському Охматдиті, у нашого сина був виявлений порок серця і поставлений діагноз - вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. Фахівцями ОХМАТДИТу було прийнято рішення: спостерігати за пороком серця, так як була надія на його одужання. Тому, протягом двох років, ми спостерігали за станом пороку: всіляко підтримували і намагалися зміцнити організм препаратами, призначеними лікарем, робили кожні півроку УЗД і стежили за станом організму Олега. Але, в останній рік, дитина стала частіше хворіти і сильно втомлюватися під час занять в дитячому садку.
В кінці 2018 року була зроблена чергове УЗД серця, яке показало погіршення стану пороку серця. У зв‘язку з цим, лікарі ОХМАТДИТу направили нашого сина в Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т. Зайцева НАМН України (Харків), де йому провели повне обстеження і направили з результатами до завідуючого відділенням інтервенційної кардіології, для встановлення діагнозу і подальших наших дій. Ознайомившись з результатами, кардіологом була призначена ендоваскулярна операція, закриття дефекту міжпередсердної перегородки імплантом - окклюдером. Вартість окклюдеру на сьогоднішній день складає понад 100 тисяч гривень. На жаль, таких коштів у нашій сім‘ї немає. Ця обставина і змусило нашу сім‘ю звернутися до Вас, добрим людям за допомогою. Марина Майстренко, місто Харків.
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Майстренко Олег, часто страждає на простудні захворювання, підвищену стомлюваністю. При обстеженні встановлено діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки діаметром 8 мм з дилатацією правих камер серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Майстренко Олегові, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 57 осіб
Допомогли: 54 людини
Зібрано: 105 609 грн

19.06.2019
Олег Майстренко успішно прооперований в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули вади серця закривши дефект міжпередсердної перегородки окклюдером, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Олег відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, хлопчика виписали додому.
Марина, мама Олега, дякує за допомогу Фонду «Допомогати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.