Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Олег Семенюк

ЗІБРАНО 34 240 грн. Компанія «Фора», ТМ «Наш сік», «Чудо-Чадо» та читачі Уфонду, зібрали 34 240 грн. Окклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Ми довго чекали народження нашої дитини. Народився синочок без будь-яких ускладнень. Але, коли Олегу виповнилось два місяці, на плановому обстеженні лікарі почули у нього шуми в серці. Районний кардіолог сказав, що з часом шуми пройдуть і призначив повторне УЗД через півроку. Повторне обстеження, також виявило шуми в серці синочка. Сказали, що негативної динаміки немає, можна ще почекати, з віком має пройти. Так тривало три роки. Згодом, я стала помічати, що Олег став дуже втомлюватися від прогулянок і різних ігор. Ми пішли до нашого педіатра, і розповіли, що з сином щось не так. Педіатр, в черговий раз, направила нас на УЗД та ЕКГ, після яких, нам повідомили, що шуми в серці пройшли, але з‘явилася нова проблема з серцем - відкрита артеріальна протока. Нам порадили звернутися до кардіохірурга. В цей час, в нашій лікарні, проводили консультацію кардіохірурги з Київського Інституту серця, які оглянули Олега, і поставили точний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Фахівці рекомендували закрити артеріальну протоку за допомогою спеціальної "пружинки" - окклюдером. Це найбільш щадний і безболісний для дитини спосіб. Окклюдер ми повинні придбати самі, але нам це не під силу. А відкладати операцію, дуже не хочеться, так як розміри отвору збільшуються, що викликає підвищений тиск в легенях і може привести до розвитку легеневої гіпертензії. Допоможіть будь ласка! Людмила Семенюк, Волинська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «Олегу необхідне оперативне лікування - ендоваскулярна оклюзія. Саму операцію можна зробити за рахунок бюджету, але для неї необхідно придбання окклюдеру - пристрою, який стане «латкою» на серце хлопчика. Після операції стан дитини значно покращиться».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 34 240 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Олегу Семенюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Серце б’ється завдяки...

Відгукнулися (взяли реквізити): 216 осіб
Допомогли: 216 осіб
Зібрано: 34 240 грн

24.06.2019
Олег Семенюк успішно прооперований в Київському Інституті серця.
В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру-спіралі. За словами лікаря Інституту серця Бойко Костянтина Сергійовича, операція тривала понад 40 хвилин та пройшла без ускладнень, ритм серця відновлений, відкриту артеріальну протоку усунуто.
Рідні Олега, дякують компанії «Фора», ТМ «Наш сік», «Чудо-чадо» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопця.