Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Олександра Пятак

ЗІБРАНО 32 100 гривень. Компанія "Фора", "Яготинське для дітей" та читачі Уфонду, зібрали 32 100 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

До 11 років я навіть не підозрювала про те, що у доньки є проблеми с серцем. Так як Саша завжди була активною дитиною: відвідувала східні танці, секцію волейболу та художню школу. Але під час медогляду в спортивній школі, у доньки виявили вроджену ваду серця. Сімейний лікар одразу ж направила нас на обстеження в Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, де підтвердили і встановили точний діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Тепер потрібно оперативне втручання. Виконати його можна щадним, ендоваскулярним методом, за допомогою окклюдеру-спіралі, який закриє отвір в серце доньки. Сашуня моя єдина дитина, яку я виховую самостійно, так як батько позбавлений батьківських прав і відмовляється від сплати аліментів і будь-якої допомоги дочки. Оскільки я сама не в силах зібрати потрібну суму, змушена звернутися до фонду, і до всіх небайдужих людей, за допомогою доньці. Валентина Семенчук, Вінниця.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дитковский (Київ): «У Саші вроджена вада серця. Щоб запобігти розвитку важких ускладнень, дівчинки потрібна операція - ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Після щадного втручання дівчинка швидко відновиться, буде здорова і зможе продовжити займатися спортом».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 32 100 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Олександрі Пятак, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді.
Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS - 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 6345 осіб
Допомогли: 6345 осіб
Зібрано: 32 100 грн

11.11.2019
Олександра Пятак успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Відкритий артеріальний проток закритий за допомогою окклюдеру-спіралі. Операція щадна і малотравматична. Порок серця повністю усунутий. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Післяопераційний період пройшов без ускладнень, дівчинка почувається добре.
Мама Саш
і, дякуює компаніям "Фора", "Яготинське для дітей" та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.