Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Олександр Михальченко

ЗІБРАНО 29 600 гривень. Благодійний фонд Wecpa вніс 29 600 грн. Ліки сплаченно та передано.

Коли Сашкові було 6 місяців, у нього почалися судоми. В лікарні ми опинилися по швидкій. Після повного обстеження та МРТ, Саші встановили страшний діагноз – хвороба Бурневілля, або як її ще називають – туберозний склероз. Рідкісне генетичне захворювання, при якому в безлічі органів і тканин утворюються доброякісні пухлини. Полісистемний характер порушень породжує широкий спектр симптомів - пошкодження мозку, зниження інтелекту; уражаються внутрішні органи - нирки, серце, легені. Одне з найстрашніших проявів цієї хвороби - епілептичні напади. Їх доводиться лікувати сильнодіючими ліками, що володіють безліччю побічних дій. Крім того, у хворих туберозним склерозом відзначають затримку психічного розвитку різного ступеня тяжкості.
Лікування Саші ми почали з Києва. В Інституті педіатрії та акушерства дитині підібрали протисудомну терапію, але судоми тривали і важко піддавалися купіруванню. Незважаючи на щоденні напади, Сашко почав говорити і ходити, ми дуже раділи, адже з таким захворюванням діти часто відстають у розвитку.
Через постійні приступи, в садок та школу синок не пішов. Будь-яке навчання для нього дається важко, або взагалі не дається. Влітку минулого року, у Саші почалися сильні судоми, дитина перестала взагалі ходити і почала втрачати зір. Зробивши МРТ і обстеження в Інституті нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова, у Саші діагностували пухлину головного мозку та гідроцефалію. За медичними показниками, синові була зроблена операція – шунтування головного мозку. Після операційний період пройшов без ускладнень. Наразі Сашкові необхідно проходити протипухлинну терапію за допомогою препарату Афінітор. Це необхідно робити через великі розміри пухлини, щоб уникнути ризиків при повторній операції. Ліки ці дороговартісні, а приймати їх Сашкові потрібно щомісяця, до тих пір, поки пухлина не зменшиться і дитину прооперують. Тому звертаюся до Вас з великим проханням про допомогу! Без цього препарату та операції, Сашко не зможе ходити і перестане взагалі бачити. Світлана Михальченко, Київська область.
Завідуюча відділенням нейроонкології Інституту нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Вербова Людмила Миколаївна: «У Олександра туберозний склероз. Дитині необхідний тривалий прийом препарату «Афінітор» з діючою речовиною «еверолімус». Даний препарат стримує зростання пухлин головного мозку, тим самим зберігаючи життя дитині і дозволить уникнути ризикованої для життя нейрохірургічної операції».

Вартість необхідних Сашкові ліків 29 150 гривень, один курс.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Олександру Михальченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 фонд
Допомогли: 1 фонд
Зібрано: 29 600 грн

26.03.2021
Завдяки допомозі наших нових друзів БФ Weсpa, шістнадцятирічний Саша Михальченко отримав препарат Афінітор. Цей препарат стримує зростання пухлин головного мозку, тим самим зберігаючи життя дитині та дозволить уникнути ризиків під час проведення нейрохірургічної операції. Оплачених медикаментів, вистачить Сашкові на два місяці.
Світлана, мама Саші, дякує всім, хто відгукнувся за допомогу синові! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопчика.