Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Олексій Альяной

ЗІБРАНО 63 130 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 63 130 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Олексій четверта дитина в родині. Дуже гарний хлопчик, як то кажуть - зі стержнем. Сміливо можна брати в магазин, ніколи не організовує істерик. Любить більш справжні, чоловічі речі: дрель, мотокосу – і імітує що все робить як дорослий. Синок дуже любить дорослу музику і танцює під неї. Ще Олексій любить всім дзвонити, привітатися, спитати де ми, чим займаємось. Цим він нас всіх дуже бадьорить. Якимись важкими захворювання, Льоша ніколи не хворів. Проблема із серцем виявилася випадково, під час активного скакання. В дитини посиніли губи і стало видно, що йому зробилося погано. Ми одразу звернулися з цього приводу до лікаря. Сімейний лікар направив до кардіолога. Під час обстеження, виявилось, що у дитини вроджена вада серця. Нас направили на консультацію в Київ, де синові встановили діагноз – відкрита артеріальна протока. За рекомендаціями дитячого кардіохірурга, синові потрібно зробити операцію по встановленню спіралі, яка повністю закриє артеріальну протоку. Спіраль цю нам потрібно придбати самостійно. Нажаль таких великих коштів в нас немає, тому звертаємося за допомогою. Юрій Альяной, Рівненська область.
Завідувач відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Олексію потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі
виставив рахунок на 63 130 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Олексію Альяному, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Олексію за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 105 чоловік
Допомогли: 105 чоловік
Зібрано: 63 130 грн

01.06.2022
Олексій Альяной успішно прооперован в Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
Фахівці клініки усунули ваду серця закривши відкритий артеріальний проток оклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Олексій відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Олексія, дякують
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопичка.