Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Олена Загводзька

Потрібно
149 275грн
Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 1 501 гривень.

Оленка, народилася в грудні 2017 року здоровою та активною дитиною. Серйозних захворювань не було. Донька ходила в садок, водночас займалася малюванням та відвідувала студії сучасного танцю, допоки, в Олени не виявили ваду серця, під час проходження медичного огляду до школи. Лікарі діагностували у дитини – дефект міжпередсердної перетинки, без оперативного втручання вже не обійтись, оскільки, праві камери серця вже збільшилися. Нам рекомендують зробити операцію з закриттям дефекту оклюдером. Це допоможе доньці назавжди позбутися вади серця, і надалі дитина житиме звичним життям. Операцію проведуть безкоштовно, а ось оклюдер платний та дуже дорогий для нас. Ми молода родина, яка виховує двох дітей, коштів на лікування в нас немає. Тому, звертаємося до небайдужих людей за допомогою для нашої донечки Олени. Загводзька Юлія, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Беш Дмитро: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здоровою».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 151 426 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Олені Загводзькій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів,зробити пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону за допомогою PayPal: ufondhelp@gmail.com. А також, перерахувати допомогу Олені за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp