Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Олеся Скуз

ЗІБРАНО 67 200 грівен. Компанія Агропромінжинірінг внесла 67 000 гривень. СЛУХОВІ АПАРАТИ ОПЛАЧЕНІ. СЛУХОВІ АПАРАТИ ВСТАНОВЛЕНО.

Олеся добра й товариська дівчинка. У школі, доньку дуже люблять, за чуйність, за слухняність та старанність.
У рік і три місяці Олеся захворіла гострим отитом. Дитині зробили укол, після якого у доньки пішла сильна алергія. Дівчинку рятували від високої температури і висипання по всьому тілу, але вушки ніхто не лікував. Нас виписали з залишками отиту. Після такого лікування, я почала підозрювати, що донька не чує. Поїхали в інститут отоларингології Коломійченко. Нас обстежили і поставили діагноз – сенсоневральна туговухість.
У два роки, ми почали відвідувати дитячий садок для діток які не чують. Через деякий час, купили два слухових апарати. Згодом у дочки сформувалася фразова мова, вона пішла в школу-інтернат в Білій Церкві, так як в нашому місті немає таких шкіл.
По мірі зростання, донька стала сильно хворіти на простудні захворювання, після чого нам сказали в інституті Коломійченко, що слух погіршився, Олесі потрібні більш потужні слухові апарати.
Останнім часом я помітила, що донька стала прислухатися до того, що я говорю, намагається розібрати й зрозуміти слова. На останній консультації у сурдолога, з’ясувалося, що старі апарати вже слабкі для такої міри втрати слуху і прийшли в несправність. Лікарі радять, як можна швидше встановити нові, більш потужні та цифрові слухові апарати. На жаль, у мене немає можливості придбати такі апарати. Я одна виховую двох дітей, з чоловіком в розлученні. Допомогти нам нікому. У нас одна надія на участь добрих людей. Людмила Скуз, Київська область.
Спеціаліст по слухопротезуванню кабінету слухових апаратів "Барви Слуху" Владислав Ващенко (Київ): «У Олесі двостороння нейросенсорна туговухість 4 ступеня. Дівчина навчається в спеціалізованому інтернаті. Її майбутнє залежить від сучасних цифрових апаратів, які допоможуть дівчинці повноцінно спілкуватися і дадуть можливість продовжити навчання».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 67 200 гривен.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Олесі Скуз, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 компанія
Допомогли: 1 компанія
Зібрано: 67 200 грн

31.05.2021
Олесі Скуз проведено бінауральне слухопротезування - встановлені апарати на обидва вуха в центрі слуху "Барви Слуху" (Київ).
Прилади допомогли придбати партнери Уфонду. Цифрові, високопотужні слухові апарати з вушними вкладками виготовлені за індивідуальними зліпками. Апарати компенсують недолік слуху, завдяки їм Олеся зможе нормально спілкуватися з оточуючими і добре розрізняти звуки.
Людмила, мама Олесі, дякує партнерам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.