Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Оля Дворник

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Моя вагітність була дуже довгоочікуваною подією в нашій родині. Близько 10 років я не могла завагітніти. Постійні аналізи і лікування, все безрезультатно. Але, в лютому 2016 року, сталося диво. Я дізналася, що вагітна!
Наша крихітка народилася в чудовий, осінній день, дуже маленькою і худенькою - 2,1 кг. І ми з нею потрапили в відділення для недоношених діток. Там ми пробули 2 тижні. Після чого нас виписали додому. До трьох років, проблем зі здоров‘ям доньки не було. У три роки, Оленька пережила проблеми з нирками і частими, спонтанними непритомностями. Уже згодом ми дізналися, що все це, було наслідками - вродженої вади серця. Коли донька щомісяця почала хворіти на бронхіти та ГРВІ, всі знайомі в голос говорили, що це для маленьких дітей норма. Але ми почали сильно турбуватися, і завдяки рекомендаціям педіатра зробили УЗД серця. Потім ще одне, і ще одне. Але, результати від цього не змінилися. Було діагностовано - вроджену ваду серця.
Кардіологи рекомендували провести операцію по закриттю пороку серця, і направили нас до Києва - в Інститут Амосова. Додаткове обстеження і консультація, виявили у Олі - відкриту артеріальну протоку великого розміру, в зв‘язку з чим, лікарі наполягають найближчим часом закрити протоку ендоваскулярним шляхом. Операцію проведуть безкоштовно, а ось необхідний імплантат, нам необхідно сплатити самим. Виховуємо доньку разом з чоловіком, у якого інвалідність 3-ї групи, мої доходи невеликі, тому змушені просити вашої допомоги. Юлія Махортова, Одеса.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Олі вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ол
і Дворник, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 217 чоловік
Допомогли: 217 чоловік
Зібрано: 82 604 грн

05.02.2020
Оля Дворник успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Відкриту артеріальну протоку закрито через судини за допомогою спеціального імплантату - оклюдеру. Операція щадна і малотравматична, тривала трохи більше години. Робота серцево-судинної системи відновлена, Оля здорова і відчуває себе добре. На наступний день після операції, ми відвідали і привітали дывчинку та її маму, з цією прекрасною подією в її житті.
Ю
лія, мама Олі, дякує Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.