Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Оля Ширяєва

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Компанія «Фора», ТМ «Садочок» та читачі Уфонду зібрали 82 604 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 7 265 гривень.

Оля дуже кмітлива дівчинка з сильно вираженим почуттям емпатії та справедливості. З народження, донька дивує всіх рідних та близьких своїм фізичним й розумовим розвитком, здібностями до вивчення віршів, пісень, англійської мови, креативному та логічному мисленню. Оля дуже любить співати і танцювати. Любить бути в колективі, і дуже чекає 1 вересня, щоб піти з дітками в садок. Тільки ось недуга, яка у дитини з народження, може позбавити її цього.
У 8 місяців, дочці було поставлено діагноз – відкрите овальне вікно. Це проблема, яка може зникнути сама, однак, вимагала постійного спостереження. Обстеження, яке ми проходили, коли Олі виповнилося 2 роки, показало, що овальне вікно закрилося, але була виявлена куди більш небезпечна вада серця – відкрита артеріальна протока, яку наш районний кардіолог чомусь не побачила спочатку... Тепер наша родина живе в постійному страху, так як в будь-який момент з серця в легені може хлинути кров, але ж Оля дуже активна дитина ні секунди не сидить без руху. Єдине можливе лікування – ендоваскулярна операція в Інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Для такої операції потрібен імплантат – оклюдер, оплатити який у нашій родини можливості немає. Ми просимо про допомогу нашій донечці у всіх небайдужих людей! Євгенія Ширяєва, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Ользі потрібна операція – закриття вади серця ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Ользі Ширяєвій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям. А також, перерахувати допомогу Ользі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 613 чоловік
Допомогли: 613 чоловік
Зібрано: 82 604 грн

22.11.2021
Оля Ширяєва успішно прооперована у Національному інституті серцево-судинної хірургії імені Н.М. Амосова (Київ).
Під час ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита через судини за допомогою оклюдера. Операція щадна та малотравматична. За словами кардіохірурга Ігоря Дітковського, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця у нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка почувається добре і наступного дня після операції була виписана додому.
Батьки Олі, дякують компанії «Фора», ТМ «Садочок» та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу подяку друзі! Ми обов‘язково стежитимемо за долею дівчинки.