Зібрали:

2024 рік: 209 915 ₴
13 років: 56 545 758 ₴

Онкологія

Лікарі спеціалізованих медичних центрів, інститутів, клінік, відділень допомагають дітям боротися з раком – однією з найжорстокіших хвороб людини. Вірніше, з безліччю хвороб, які ми звикли поєднувати словом «рак». Це онкологічні та онкогематологічні захворювання.

В останні роки досягнуто значних успіхів у лікуванні таких дітей. Тим не менш, злоякісні новоутворення залишаються другою за частотою причиною смерті дітей. Щороку в Україні онкологічні захворювання діагностуються у понад тисячі дітей. Україна за показниками дитячої смертності від ракових захворювань посідає 5 місце у Європі – 5 осіб на 100 тис. населення. Серед дитячих онкозахворювань найпоширенішими є лейкемії та рак головного мозку. Гострий лімфобластний лейкоз - найвідоміше на сьогоднішній день захворювання, лікування якого може бути цілком успішним, але найчастіше батькам хворих дітей не вистачає на це грошей: адже держава покриває лише близько половини витрат на порятунок дітей від раку, а суми, необхідні для лікування, дуже значні.
Український фонд допомоги протягом 11 років співпрацює з низкою клінік та інститутів, що спеціалізуються на лікуванні онкологічних захворювань у дітей.