Зібрали:

2022 рік: 3 319 964 ₴
11 років: 51 201 513 ₴

Павло Матвієнко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Павло народився здоровою дитиною в благополучній сім’ї. Жодних тяжких захворювань у дитини не було, лише в маленькому віці, дитині видалили аденоїди та гланди. Павло росте товариським та дуже доброзичливим, маючи авторитет серед товаришів. У сьомому класі, у сина сталася травма правого ока, яку оперували в Харківській обласній лікарні. А вже в 11 класі, Павло захворів віспою. Тоді він проходив медичний огляд який виявив у хлопчика - вроджену ваду серця. Лікарі рекомендували лікування, яке могло допомогти та "отвір" закрився б самостійно. Це тривало два роки, але змін ніяких не відбулося. Зараз лікарі рекомендують провести операцію по закритю порока, щоб уникнути серйозних ускладнень в майбутньому, і Павло міг вести активний спосіб життя. Операцію запропонували зробити щадну, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Це найбільш підходяща і безпечна операція для дитини. Я працюю продавцем в магазині, зарплата мінімальна, чоловік крановщіком. На жаль коштів на таку операцію не маємо. Тому звертаюсь до всіх не байдужих, щоб допомогти моєму синові. Олена Старченко, Харківська область.
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Матвієнко Павлу, при обстеженні встановлено діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки діаметром 8 мм з дилатацією правих камер серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Матвієнко Павлу, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 98 чоловік
Допомогли: 98 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

06.03.2020
Павло Матв
ієнко успішно прооперований в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Фахівці Інституту усунули вади серця закривши дефект міжпередсердної перегородки окклюдером, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Павло відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, хлопчика виписали додому.
Рідні Паші, дякують за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопчика.