Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Полагодити здоров’я

ЗІБРАНО 122 050 гривень. Компанія Raremic Holdings Ltd в особі Бакуліна Миколи Євгеновича внесли 108 130 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Влада Колесник врятує термінова операція на хребті.


Владу через чотири дні виповниться 14 років. У хлопчика прогресує викривлення хребта, сколіоз вже досяг найважчого, 4-го ступеня. Серце та легені стискаються, Владу важко вдихнути на повні груди, він страждає від болю в спині, останнім часом почастішали напади мігрені і запаморочення, аж до непритомних станів. Позбавити Влада від страждань допоможе операція – установка спеціальної металоконструкції, яка зафіксує хребет у правильному положенні. Але коштує така конструкція більше ста тисяч гривень. Для рідних хлопчика сума непідйомна.


Влад живе з мамою та бабусею в місті Ізюм, Харківської області. Батько хлопчика помер, коли дитині було два з половиною роки. За словами мами, Влад дуже цілеспрямована та розумна дитина. Скромний, любить інтелектуальні ігри і з сильним характером, з яким він йде по життю до своєї мети – бути здоровим.

Хлопчик дуже любить конструювати все своїми руками, тому, після школи Влад мріє вступити в технічний інститут і вивчитися на інженера або автомеханіка. Він вже все підряд збирає і лагодить з підручних засобів, тільки от ні мама, ні бабуся, зовсім не розуміють, що у нього виходить. Але вони розуміють, що так хлопчик відволікає себе від хвороби та болю, який вона йому приносить.

– Влад страшенно не любить говорити про свою хворобу, – розповідає Світлана, його мама. – Але я бачу, як він страждає: після школи падає без сил на ліжко і лежить дві години, поки біль не вщухне й не відновляться сили. Потім встає і до ночі готується до уроків, робить домашні завдання - як він це витримує, не уявляю.

Коли Влад народився, лікарі в пологовому будинку сказали, що хлопчик абсолютно здоровий, і виписали через три дні.

– На вигляд він був звичайний малюк, – згадує Світлана. – Зростав та розвивався, як всі дітки. Але, з часом, я почала помічати, що у Владика була слабкість в ніжках, а потім почала даватися взнаки деформація стоп. Ми звернулися до ортопедів і в генетичний центр. Після чого дитині поставили діагноз – спадкова моторно-сенсорна полінейропатія (викривлення стоп - ред.).

Рідні Влада відразу ж почали виконувати всі рекомендації лікарів: курси масажу, електростимуляції, ортопедичне взуття, намагалися зробити все що могли, але результату не було, дитині все складніше було ходити. А в 8 років, Владу зробили першу операцію – ахіллопластіку гомілковостопних суглобів.

– Ми так тоді раділи, – згадує Світлана. – Відновившись після операції, синку почав бігати, кататися на велосипеді, вести активний спосіб життя і гратися з однолітками на вулиці. Тільки от щастя це виявилося коротким.
У 12 років, Владик почав скаржитися на болі в спині. Дитину немов підмінили. Він став багато лежати, перестав виходити на вулицю, кататися на велосипеді, а в школі не міг висидіти і 2-х уроків.Восени минулого року Світлана помітила, що у сина викривлений хребет. Деформація наростала буквально на очах. Хлопчику стало важко сидіти в кріслі, втомлювалася спина. А в кінці року, Владу діагностували – правобічний грудопоперековий сколіоз. Хлопчику виписали корсет, який він носить цілодобово, навіть спить в ньому. Але цього виявилося недостатньо. Викривлення продовжувало наростати. А навесні цього року, хлопчикові діагностували найважчу ступінь сколіозу, 4-у.

Світлані рекомендували проконсультуватися в Університетській клініці Харківського національного медичного університету. Доктор визнав ситуацію важкою і рекомендував операцію з використанням спеціальної металоконструкції-імплантату. Метод дозволить хлопчикові зберегти рухливість хребта і уникнути подальших втручань.

– Після операції, Владик знову почне багато ходити і кататися, – каже Світлана. – Йому буде легше рухатися, без болю сидіти в кріслі, не будуть здавлюватися внутрішні органи, він зможе більше проводити часу за улюбленим заняттям і більше радіти життю.

Сам Влад представляє операцію так: хірурги його хребет з дуги вирівняють в пряму лінію. У хлопчика немає страху – тільки очікування гарного, що лікарі зроблять все, щоб полагодити його здоров’я. А в наших силах зробити так, щоб ці очікування справдилися.

Автор Роман Бєценко
Фото з особистого архиву родини

Завідуючий відділенням ортопедії і травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м.Харків): «У Влада правобічний грудопоперековий сколіоз 4-го ступеня. За останній час стан хлопчика погіршився, деформація хребта прогресує, посилився біль в грудях і спині, наростає задишка. З плином часу буде прогресувати серцево-легенева недостатність. Потрібно невідкладно провести хлопчикові хірургічне лікування c використанням металевої конструкції-імплантату. Даний метод є найбільш підходящим для виправлення сколіозу. Після періоду реабілітації та адаптації Влад зможе жити повним життям, забувши про свою недугу».

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 122 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Владові Колесник, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Владові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 3 людини
Допомогли: 3 людини
Зібрано: 122 050 грн

15.11.2021
Влада Колесника успішно прооперовано в Університетській клініці Харківського національного інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І. Сітенка.
Хлопчику проведено коригування викривлення хребта за допомогою імплантату, який дозволив повністю виправити деформацію хребта. Після реабілітаційного періоду, Влад повернеться до свого нормального життя, навчатиметься й радітиме життю. За рік ніхто навіть не побачить, що у хлопчика була операція.
Світлана, мама Влада, дякує партнерам Уфонду за допомогу та порятунок життя сина! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми раді, що разом з Вами змогли допомогти ще одній дитині і обов‘язково слідкуватимемо за долею хлопчика.