Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Поліна Заліщук

ЗІБРАНО 96 261 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 96 261 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Звертаюсь вперше по допомогу. Ми багатодітна родина і наша молодша донечка потребує операції на серці.
В місяць у Поліни виявили відкрите овальне вікно в серці. Лікарі сказали, що зазвичай такі отвори закриваються згодом, а поки треба спостерігати. Раз на півроку ми привозили доньку на обстеження, але отвір не зменшувався. Більш того, при ваді серця Поліна постійно хворіє запаленням легень та задишкою, тому хочеться як найшвидше їй допомогти одужати. У два з половиною роки, ми провели донечці чергове УЗД, і лікарі поставили діагноз: вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. Кардіохірург підтвердив діагноз і рекомендував почекати, поки Поліна підросте і набере вагу, а через півроку повторити обстеження. Чергове УЗД показало, що дефект сам вже не закриється, необхідна операція.
Фахівці Львівської клінічної лікарні, яким ми відправили усі виписки і знімки, підтвердили, що дефект потрібно закрити найближчим часом і можна прооперувати Поліну щадною операцією, без розтину грудної клітини. Але оплатити цю дорогу операцію ми повинні самі. У нас такої можливості немає: так як я в декреті, родину забезпечує лише чоловік, й коштів на оклюдер вартістю майже 100 тисяч гривень нам важко зібрати. Стан Поліни погіршується, вона слабшає, вже не в силах бігати і грати нарівні з іншими дітьми. Часу втрачати не можна. Прошу небайдужих людей нам допомогти. Неля Заліщук, Львівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львов Петров Віталій: «У пацієнтки Заліщук Поліни – дефект міжпередсердної перегородки. Щоб уникнути прогресування ускладнень, дівчинці потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після такої операції, дитина швидко відновиться та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 96 261 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Поліні Зліщук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Поліні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 105 чоловік
Допомогли: 105 чоловік
Зібрано: 96 261 грн

15.11.2021
Поліна Заліщук успішно прооперована у 1-ій клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львів. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції Поліна була в палаті з мамою. Роботу серця та системи кровообігу відновлено. Малятко почувається добре, і вже вдома!
Мама Пол
іни, дякує за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.